miky1999

Jsou feromony vhodné pro děti?

Je mi 12 let jsem kluk. A slyšel jsem že feromony jsou afrodisiaka . Jen se chci zeptat jestli to k něčemu je pro 12tiletýho ;) A jestli nemůže vzniknout nějaká ujma na zdravý , nebo tak?
Dík za odpovědi.

Nejlepší odpověď
www

Tuto látku/y používá především hmyz.
Ty to řešit nemusíš, poněvadž pro lidi (komerční nabídka) se jedná většinou o podvod.

Další odpovědi
anonym

Je ti 12 let a ptáš se, zda Ti nemůže ublížit produkt pro dospělé.
Co myslíš? Prospěje Ti? A k čemu bys ho asi potřeboval?
Když jsi zadal otázku, tak si určitě umíš najít odpovědi i na internetu. Pokud ne, tak moje odpověď je: počkej aspoň 6 let a potom o tom můžeš začít přemýšlet.

Petra09

Ja mela doma feromony pro samecky od molů:-).Ale ty takovy veci neres,na lidi to takhle neplati.