Avatar uživatele
vivatis2-

Jsou e-shopy, kde nejdřív zaplatím a pak mi příde zboží?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? žolik před 4692 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Jsou, ale takovým se vyhýbám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

U vetsiny eshopu mate moznost bud platba predem (na ucet), anebo klasicky na dobirku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Džanička

Ano jsou, nevím proč se jim vyhýbat, já to takto dělám běžně, ale taky to asi záleží na zboží, které si objednáváte.. Například jsou e-shopy, které chtějí platbu předem kvůli tomu, že si někdo něco objedná, obchod to odešle a zákazník si to nepřevezme, tak to prostě chtějí mít zaplacené předem, to si pak převezme každý, chápu je, mají jistotu..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

Takový e-shop kde se nejdřív platí se obloukem vyhni,až budeš mít zboží v ruce dej peníze.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

téměř všechny.

doporučuji ty, které zasílají zboží i na dobírku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Je to většina, doporučuji si nejdříve prostudovat odkazy jiných zákazníků, než zboží objednáš. Zatím jsem objednávala pouze nové zboží a vždy jsem byla maximálně spokojená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Takových je většina, a já tento způsob placení preferuju – dobírka je vždycky dražší, a není přitom o nic bezpečnější. Taky platíš dopravci ještě před vybalením, a nevíš, jestli je v krabici zboží nebo cihla. Ten pocit bezpečnosti je falešný.

Přestože na internetu nakupuju běžně, s podvodem jsem se ještě nesetkal. Asi mám nos na spolehlivé e-shopy :) a musím to zaklepat na dřevo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek