Pokročilý

Jsou e-shopy, kde nejdřív zaplatím a pak mi příde zboží?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jsou, ale takovým se vyhýbám.

Další odpovědi:

Zlatý

U vetsiny eshopu mate moznost bud platba predem (na ucet), anebo klasicky na dobirku.

Bronzový

Ano jsou, nevím proč se jim vyhýbat, já to takto dělám běžně, ale taky to asi záleží na zboží, které si objednáváte.. Například jsou e-shopy, které chtějí platbu předem kvůli tomu, že si někdo něco objedná, obchod to odešle a zákazník si to nepřevezme, tak to prostě chtějí mít zaplacené předem, to si pak převezme každý, chápu je, mají jistotu..

Bronzový

Takový e-shop kde se nejdřív platí se obloukem vyhni,až budeš mít zboží v ruce dej peníze.

Zdroj: žolík

Zlatý

téměř všechny.

doporučuji ty, které zasílají zboží i na dobírku.

Bronzový

Je to většina, doporučuji si nejdříve prostudovat odkazy jiných zákazníků, než zboží objednáš. Zatím jsem objednávala pouze nové zboží a vždy jsem byla maximálně spokojená.

Zlatý

Takových je většina, a já tento způsob placení preferuju - dobírka je vždycky dražší, a není přitom o nic bezpečnější. Taky platíš dopravci ještě před vybalením, a nevíš, jestli je v krabici zboží nebo cihla. Ten pocit bezpečnosti je falešný.

Přestože na internetu nakupuju běžně, s podvodem jsem se ještě nesetkal. Asi mám nos na spolehlivé e-shopy :) a musím to zaklepat na dřevo.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.