vivatis2-

Jsou e-shopy, kde nejdřív zaplatím a pak mi příde zboží?

Nejlepší odpověď
venkovan

Jsou, ale takovým se vyhýbám.

Další odpovědi
chudst

U vetsiny eshopu mate moznost bud platba predem (na ucet), anebo klasicky na dobirku.

Džanička

Ano jsou, nevím proč se jim vyhýbat, já to takto dělám běžně, ale taky to asi záleží na zboží, které si objednáváte.. Například jsou e-shopy, které chtějí platbu předem kvůli tomu, že si někdo něco objedná, obchod to odešle a zákazník si to nepřevezme, tak to prostě chtějí mít zaplacené předem, to si pak převezme každý, chápu je, mají jistotu..

žolik

Takový e-shop kde se nejdřív platí se obloukem vyhni,až budeš mít zboží v ruce dej peníze.

Zdroj: žolík

arygnoc

téměř všechny.

doporučuji ty, které zasílají zboží i na dobírku.

GM

Je to většina, doporučuji si nejdříve prostudovat odkazy jiných zákazníků, než zboží objednáš. Zatím jsem objednávala pouze nové zboží a vždy jsem byla maximálně spokojená.

baghira

Takových je většina, a já tento způsob placení preferuju – dobírka je vždycky dražší, a není přitom o nic bezpečnější. Taky platíš dopravci ještě před vybalením, a nevíš, jestli je v krabici zboží nebo cihla. Ten pocit bezpečnosti je falešný.

Přestože na internetu nakupuju běžně, s podvodem jsem se ještě nesetkal. Asi mám nos na spolehlivé e-shopy :) a musím to zaklepat na dřevo.