Michal Kole

Jsou dyslektici na vysokých školách hodnoceni podle mírnější metodiky jako na středních a základních školách ?

Odpovědi
marek953

Ne.

jpau

Zaplať pánbůh nejsou!

Dokonce moje střední škola byla tak pokroková, že tyto rádoby poruchy taky neuznávala.

Nuk nuk

Na vysoké škole je student hodnocen podle vědomostí, přístupu ke studiu a výsledků u zkoušek. Dyslexie ani jiné vady s tím už obvykle nemají nic společného