Avatar uživatele
Weroniq

Jsou dětské lipánky a jim podobné pro dospělé nevhodné?

jsou až příliš kalorické? ale tvrdí bez konzervantů, umělých sladidel, barviv, zahušťovadel, stabilizátorů a podobných zmetků, tak by to mělo být zdravé, ne?
Doplňuji:
já netvrdím škodlivé, však mají být právě zdravé, když jsou primárně dělané pro malé děti, ale jestli má smysl pro dospělého, aby je jedl a jestli by po nich spíš nepřibral, jestli nejsou tučné a kalorické

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? barnajka před 4592 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

Ale to i děti po nich budou přibírat, když je budou jíst často!
Já sama úplně miluju Pribináčky, jedla bych je klidně od rána do večera, ale kvůli kalorické hodnotě si netroufám dát si víc než 2 kousky týdně :)
Možná jsou bez éček a dalších umělých „sajrajtů“, ale zase obsahují poměrně hodně cukru a tuku, takže na častou konzumaci to opravdu není. Pokud ale znáš míru, nevidím důvod, proč by sis tyto mňamky nemohla tu a tam dát – at už jsi dítě, nebo dospělák.

Našla jsem výsledky testu mléčných výrobků – můžeš se pro zajímavost podívat, jak si který stojí
http://ekonomi­ka.idnes.cz/spe­cialni-priloha.aspx?y=tes­t/test-dnes-detske-mlecne-vyrobky.htm

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ponytail

Nevidím důvod, proč by tyto produkty měly být pro dospělého škodlivé. Zase nějaká masáž.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
baghira

Co je dobré pro děti, je tím spíš dobré pro dospělé. Neumím si představit, že by dospělý nemohl něco z toho, co jí děti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Masivní reklamě na cokoliv nevěřím a řídím se, pokud to ještě jde, vlastním rozumem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Ano, jsou nevhodné i pro dospělé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Tak toto je asi uplný nesmysl

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Bohužel jsou tak kalorické, že je dětští lékaři nedoporučují…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek