Pokročilý

Jsou dětské lipánky a jim podobné pro dospělé nevhodné?

jsou až příliš kalorické? ale tvrdí bez konzervantů, umělých sladidel, barviv, zahušťovadel, stabilizátorů a podobných zmetků, tak by to mělo být zdravé, ne?
Doplňuji:
já netvrdím škodlivé, však mají být právě zdravé, když jsou primárně dělané pro malé děti, ale jestli má smysl pro dospělého, aby je jedl a jestli by po nich spíš nepřibral, jestli nejsou tučné a kalorické

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ale to i děti po nich budou přibírat, když je budou jíst často!
Já sama úplně miluju Pribináčky, jedla bych je klidně od rána do večera, ale kvůli kalorické hodnotě si netroufám dát si víc než 2 kousky týdně :)
Možná jsou bez éček a dalších umělých "sajrajtů", ale zase obsahují poměrně hodně cukru a tuku, takže na častou konzumaci to opravdu není. Pokud ale znáš míru, nevidím důvod, proč by sis tyto mňamky nemohla tu a tam dát - at už jsi dítě, nebo dospělák.

Našla jsem výsledky testu mléčných výrobků - můžeš se pro zajímavost podívat, jak si který stojí
http://ekonomika.idnes.cz/…

Další odpovědi:

Bronzový

Nevidím důvod, proč by tyto produkty měly být pro dospělého škodlivé. Zase nějaká masáž.

Zlatý

Co je dobré pro děti, je tím spíš dobré pro dospělé. Neumím si představit, že by dospělý nemohl něco z toho, co jí děti.

Zlatý

Masivní reklamě na cokoliv nevěřím a řídím se, pokud to ještě jde, vlastním rozumem.

Zlatý

Ano, jsou nevhodné i pro dospělé.

Zlatý

Tak toto je asi uplný nesmysl

Zlatý

Bohužel jsou tak kalorické, že je dětští lékaři nedoporučují...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 843
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.