antík

Jsou české ženy nejkrásnější? Podle zahraniční skušenosti jsou to bohyně :-O

Doplňuji:
Rád bych kdyby se připojily ženy :D

Nejlepší odpověď
quentos

jejich vážnou konkurencí jsou Slovenky. Jinak záleží taky na vkusu. Pro nás rouhodně ano ;{)>

Další odpovědi
SajmonModer

Nejkrásnější nevím, ale patří mezi ty jekrásnější na světě, to ano. Ještě slovenky velmi pěkné, ale podle mne nejkrásnější jsou rusky.

dědapetr

Každopadně že jsou nejkrásnější.

hanny 2

Mezi nejkrásnější asi patří,ale jako bohyně se dokážou chovat stoprocentně – i ty,které na to nemají.

tom004

Ano,říká se,že naše ženy jsou jedny z nejkrásnějších,a­le není to jen o fyzické kráse. Naše ženy a dívky jsou sebevědomé,vzdě­lané,se smyslem pro humor,rodinu,ale zároveň neústupnné,tru­covité a já nevím co všechno,ale právě všechny tyto vlastnosti,a mnoho dalších,je dělají ještě krásnější.

iceT

Říká se,že jsou nejhezčí.A taky jsem od kohosi slyšela,že Ukrajinky jsou taky moc hezké.

led

Antík,keď tak krásne vyzývate do tanca 🙂
máte na mysli Bratislavčanky?
Tu na križovatke 4 svetových vetrov (sever,východ,j­uh,západ) sa stretávala móda a krása sveta.
Nie preto, že ja som z Bratislavy, ale takéto a podobné vyznania som počula od svetobežníkov v rôznych kútoch sveta…

Totoro

Většina českých žen/dívek, které jsou širokou veřejností pokládány za „krásné“, mi přijde tuctová… Opravdové krásky ale máme taky, jen je třeba se lépe podívat :)
Jinak se mi moc líbí Francouzsky…
Každopádně mi přijde zvláštní označovat jakýkoliv národ za „ten s nejkrásnějšími ženami/muži/lid­mi“ :))

jahudka_vlm

I slovenky údajně…?