Pokročilý

Jsou české ženy nejkrásnější? Podle zahraniční skušenosti jsou to bohyně :-O

Doplňuji:
Rád bych kdyby se připojily ženy :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jejich vážnou konkurencí jsou Slovenky. Jinak záleží taky na vkusu. Pro nás rouhodně ano ;{)>

Další odpovědi:

Bronzový

Nejkrásnější nevím, ale patří mezi ty jekrásnější na světě, to ano. Ještě slovenky velmi pěkné, ale podle mne nejkrásnější jsou rusky.

Zlatý

Každopadně že jsou nejkrásnější.

Zlatý

Mezi nejkrásnější asi patří,ale jako bohyně se dokážou chovat stoprocentně - i ty,které na to nemají.

Zlatý

Ano,říká se,že naše ženy jsou jedny z nejkrásnějších,ale není to jen o fyzické kráse. Naše ženy a dívky jsou sebevědomé,vzdělané,se smyslem pro humor,rodinu,ale zároveň neústupnné,trucovité a já nevím co všechno,ale právě všechny tyto vlastnosti,a mnoho dalších,je dělají ještě krásnější.

Zlatý

Říká se,že jsou nejhezčí.A taky jsem od kohosi slyšela,že Ukrajinky jsou taky moc hezké.

Zlatý

Antík,keď tak krásne vyzývate do tanca :-)
máte na mysli Bratislavčanky?
Tu na križovatke 4 svetových vetrov (sever,východ,juh,západ) sa stretávala móda a krása sveta.
Nie preto, že ja som z Bratislavy, ale takéto a podobné vyznania som počula od svetobežníkov v rôznych kútoch sveta...

Většina českých žen/dívek, které jsou širokou veřejností pokládány za "krásné", mi přijde tuctová... Opravdové krásky ale máme taky, jen je třeba se lépe podívat :)
Jinak se mi moc líbí Francouzsky...
Každopádně mi přijde zvláštní označovat jakýkoliv národ za "ten s nejkrásnějšími ženami/muži/lidmi" :))

Pokročilý

I slovenky údajně....?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3354
Zlatý Drap 1786
Zlatý led 1449
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1071
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.