Avatar uživatele
antík

Jsou české ženy nejkrásnější? Podle zahraniční skušenosti jsou to bohyně :-O

Doplňuji:
Rád bych kdyby se připojily ženy :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, hanny 2, SajmonModer před 4789 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

jejich vážnou konkurencí jsou Slovenky. Jinak záleží taky na vkusu. Pro nás rouhodně ano ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SajmonModer

Nejkrásnější nevím, ale patří mezi ty jekrásnější na světě, to ano. Ještě slovenky velmi pěkné, ale podle mne nejkrásnější jsou rusky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Každopadně že jsou nejkrásnější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Mezi nejkrásnější asi patří,ale jako bohyně se dokážou chovat stoprocentně – i ty,které na to nemají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Ano,říká se,že naše ženy jsou jedny z nejkrásnějších,a­le není to jen o fyzické kráse. Naše ženy a dívky jsou sebevědomé,vzdě­lané,se smyslem pro humor,rodinu,ale zároveň neústupnné,tru­covité a já nevím co všechno,ale právě všechny tyto vlastnosti,a mnoho dalších,je dělají ještě krásnější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Říká se,že jsou nejhezčí.A taky jsem od kohosi slyšela,že Ukrajinky jsou taky moc hezké.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Antík,keď tak krásne vyzývate do tanca 🙂
máte na mysli Bratislavčanky?
Tu na križovatke 4 svetových vetrov (sever,východ,j­uh,západ) sa stretávala móda a krása sveta.
Nie preto, že ja som z Bratislavy, ale takéto a podobné vyznania som počula od svetobežníkov v rôznych kútoch sveta…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Totoro

Většina českých žen/dívek, které jsou širokou veřejností pokládány za „krásné“, mi přijde tuctová… Opravdové krásky ale máme taky, jen je třeba se lépe podívat :)
Jinak se mi moc líbí Francouzsky…
Každopádně mi přijde zvláštní označovat jakýkoliv národ za „ten s nejkrásnějšími ženami/muži/lid­mi“ :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jahudka_vlm

I slovenky údajně…?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek