Lukynn22

Jsou ceny do Tesco mobile ze státních operátorů stejné jako kamkoliv jinam?

Zdravím :) Když má někdo mobil u vnitrostátních operátorů, tedy T-mobile, O2 a Vodafone a napíše někomu, kdo má Tesco mobile – Platí za sms a volání stejné sazby jako jsou uvedeny v ceníku do cizích sítí a nebo jsou ceny vyšší? Popřípadě jaké ty ceny jsou? Děkuji mnohokrát. L.M.

Odpovědi
anonym

Vždy (z jiné sítě, než je TescoMobil) platí při volání do TescoMobil ceny za volání do „cizí sítě“ dle patřičného ceníku, ceny nejsou vyšší.
A jaké jsou?? – podle toho, jaký máš tarif – koukni se do ceníků ´svého´ operátora.