Avatar uživatele
Registrovaný

Jsme zaměstnaná a jsem v neschopnosti,dostanu danový bonus na 3 děti?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Pokud máte na mysli uplatnění daňového zvýhodnění na vyživované děti dle § 35c zákona o daních z příjmu, tak není podstatné, že jste teď nemocná, ale musíte mít splněny některé podmínky:
- děti s vámi žijí v domácnosti
- váš zdanitelný příjem za rok 2010 byl alepoň 48.000 Kč
- podáte si do 31.3.2011 daňové přiznání *)

*) to za předpokladu, že jste si u svého zaměstnavatele nepožádala o roční vyúčtování záloh na daň z příjmu..., protože pokud nemáte jiné důvody pro podání daň.přiznání, tak jste se ke zmiňovanému bonusu mohla po dohodě s vaší mzd.účtárnou dostat už v průběhu roku 2010 v jednotlivých měsíčních výplatách

Zdroj: http://business.center.cz/busi ness/pravo/zakony/dprij/cast3. aspx

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 157
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.