tatanka

Jsme v lázních Jáchymov. Do kterého města a kam máme jet v Německu nakoupit?

Nejlepší odpověď
gecco

Nejblíž máš, pokud jde o větší OC, Chemnitz – http://www.chemnitz-center.de/cz/ob­chody-situaaen-plnek/index.html
😉
Otázkou ale je, co chceš nakoupit – nějaké ´drobnosti´ (potraviny etc.) koupíš pár kiláků za hranicemí v první větší vesnici…

Další odpovědi
Lamalam

Záleží co chceš nakupovat. Nejblíž to máš do Kurort-Oberwiesenthalu. Je to malé městečko, ale mají tam „skoro“ všechno. Chodím tam na běžné nákupy. O něco dále, ale větší je Johanngeorgenstadt, jěště dále a ještě větší je Annaberg-Buchholz. Největší město v oblasti je Chemnitz, to už je dost velké město a mají tam vše.

střevo

ty vole seš blbej ? to ses nejdřív nekouk na mapu ?
já myslím že je to jedno kam tam je všechno levnější hlavně jídlo