zjentek

Jsme tady abychom uvažovali a nebo abychom se rozmnožovali?

Podle všeho to vypadá, že proto, abychom se množili ..jenže proč potom teda mozek není pohlavní orgán? :o
Doplňuji:
huxa: a to není pravda ..prej stačí luxusní parfume :o

Nejlepší odpověď
anonym

Co platí?

  1. – Cogito ergo sum…
  2. – Coito ergo sum…

Svou odpovědí si zároveň odpovíš sám…
😁

Další odpovědi
huxa

Já jsem zde čistě kvůli rozmnožování, ovšem aby ses dostal k rozmnožování, musíš uvažovat.

Tyna97

Mozek má řídící funkci, pohlavní orgány rozmnožovací. Z vývojového hlediska jsme tu proto, abychom se rozmnožovali a s tím předávali stále vyspělejší geny dál. A také se nabízí otázka, uvažovat nad čím? Člověk je tvor inteligentní, takže uvažovat by měl také, vedle rozmnožování.

marci1

Chytrému mozek napoví, kdy a jak se rozmnožovat. Méně chytrému „uvažují“ místo mozku pohlavní orgány. 🙂

zjentek

mowla: no a právě- co platí? Koito, tedy jsem? Takže mozek je po- hlavní? :o

anonym

Já už teď napřed cogito – a teprve následně, případně, coito…
Ale byly doby, kdy jsem vyznával opačné pořadí…
;-D
Takže nejspíš podle zkušeností…
😉

zjentek

huxa: ..tak si to vyzkoušej- umocníš to, když vezmeš klíčky od luxus SUV, které jsi našel někde na parkovišti a jen tak mimochodem je vyval na stůl, kde sedíš s objektem ..když u toho bude ten parfém (taky luxus, protože objekt přesně ví, co cítí) tak uvidíš tu rozmnožovačku bez uvažování, to se ti bude líbit :o

petra15

pokud ovsem nenarazí na Princess — to by dopadlo jinak 🙂xD

zjentek

tys tomu dala ..teď zas víme prd, proč tedy jsme ,)