Jsme panna ?

Jak poznám že jsem panna ? Strčila sem si tam asi 9ti centimetrovou tužku a nic. Dál to ale nešlo a bylo to nepříjemné. Jsme teda panna (já myslím že jo, protože když mě to bolí tak dál nejdu) :)?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Edit, panenská blána je viditelná - je to vlastně takové zůžení, užší kruhový lem kousek od vstupu do vaginy.
Není to neprostupná blána - musí mít otvor, aby mohla odcházet menstruační krev, dokonce dívky - panny mohou používat menší velikosti menstruačních tampónů.
Měla by jste vědět, co jste dělala či nedělala, tedy zda jste, či nejste panna. Tužkou se neodpaníte, muselo by se jednat o objemnější předmět, který by panenskou blánu narušil.
P.S.: Nezapomínejte, že gynekologové už svým pacientkám odstraňovali z vaginy nejrůznější předměty, experimentujte tedy opatrně s předměty, které si dovnitř zavádíte. Tužka není nejvhodnější...

Další odpovědi:

Zlatý

Edit, být dívkou byl bych opatrnější, pokud chceš podobné dotazy. Minimálně bych si alespoň po dobu podobných intimnějších dotazů dal variantu - nelze kontaktovat e-mailem apod.
Jinak proti podobným dotazům nic nemám - často je to pro dospívající dívky i chlapce jediná možnost jak se někoho dospělého zeptat na to co rodiče odpovědět nechtějí. V naší rodině to v době kdy dospívala dcera probíhalo za pravidla poctivá otázka není tabu, ale ne všude to tak je. A kamarádky či kamarádi taky nemusí vždy dobře poradit či odpovědět.

odkud jseš ? Rád ti osobně řeknu zdali jsi panna nebo ne ?? ;-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.