„Jsi synem smrti“!

Může být i dcera smrti?!

Nejlepší odpověď
annas

Tento výrok vychází z Bible, proto se užíval jen pro muže … Souvisí s Davidovým pokáním. David vzplanul proti muži náramným hněvem. Řekl Nátanovi: "Jakože živ je Hospodin, muž, který tohle spáchal, je synem smrti!

Vl. věd. – Davidovo pokání

Výroky z Bible či z antiky se používají v původní podobě,třeba i v přeneseném významu…

Další odpovědi
Drap

Určitě, a pokud se jí stane, tak už na pohlaví stejně nezáleží.

sejtanka

Taky,ono je to vlastně jen druh výhružky a záleží na tom,komu je směrována.