aloevera5

Jsi ranní ptáče, sova nebo dokonce obojí?

Bylo to tak vždycky, nebo se Vám to v průběhu života změnilo?

Když jsem byla malá já, tak jsem byla velmi ranní ptáče a večer jsem nevěděla kdy si jít lehnout, když jsem byla starší, tak jsem ráno ráda vyspávala a večer jsem nevěděla kdy si jít lehnout. Dneska bych ráno nejdraději spala a večer u televize permanentně usínám, takže nejsem vlastně ani jedno :o)

A co Vy? Jak jste na tom Vy?

Nejlepší odpověď
Terryle

Já jsem tak brutální sova, že jsem vlastně někdy až ranní ptáče – občas mi nedělá problémy jít spát se svítáním. Obyčejně se do postele z donucení dokopu kolem jedné, ale bez problémů bych ještě vydržela, jenže kdo má ráno vstávat…

Další odpovědi
hanulka11

já jsem ptáče, které ráno brzy skáče ale brzy se unaví

Jikra

Celý dospělý život sova, což bylo ještě umocněno 36 léty zaměstnání v nepřetržitém provozu s podílem nočních směn.
Takže v noci nevím kdy do pelechu ale zato dopoledne to je tragedie když mám vylézt.
Samozřejmě že u telky večer občas stisknu víka, ale to je dané věkem.
A mě to nevadí.

arygnoc

podobně jako Terryle.
noční sova bdící až do doby poledne.
potom pro mne nastáva noc.

fablen

jsem ranní ptáče – denně ve 4 h (mohla bych přitom spát o chvíli déle)

Salvaje

Já jako malá a pak i jako puberťačka jsem byla sova. Ale brutální.
Teď jak kdy… Někdy jsem schopná brzy vytuhnout a ráno relativně brzy vstát, a jindy zas jsem schopná být vzhůru do svítání…