Jsi naštvaný (á)?

Mám pro toho mazala jednu zprávu. Otázka „Chcípni babo“ je zpět.
Admin zřejmě pochopil že se ptám na druh věty.
Takže se přiznej kdo to byl!

Nejlepší odpověď
briketka10

naštvanej by měl být ten, kdo to smazal,
ale ty můžeš být rád né :DD

Další odpovědi
panxnotdead

Nejsem, nemám důvod a navíc je to zbytečný si takhle zkazit náladu.
Doplňuji:
Promiň, sem trochu trošku mísu.. nedočetl sem si otázku

Sůwa

No jo, baba tě neposlechla :DDD

anonym

.. aby z toho ted tu babu fakt nekleplo ! :) -iv-

annas

Určitě potěší, když spravedlnost alespoň někdy zvítězí…:-))

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chcipni-babo

led

Oni niekedy vrátia aj otázku/odpoveď, ktorú si sám užívateľ nahlásil ako závadnú. Ako sa stalo aj mne, zle napísaná (chybné znaky) odpoveď, odstránila som ju a oni ju na druhý deň vrátili. Keby aspoň pozreli, či si užívateľ zmazal svoju vlastnú a tú nechali zmazanú. Ešte, že si to strážca gramatiky nevšimol, hneď by som mala peknú tučnučkú ´5´. (alebo mu nestála za to)

annas

To se mně stalo několikrát. Ale vypadá to tak, že záleží na tom, kdo z adminů má službu. Nevím, kolik jich je, ale někteří pravidelně smazan odpověď byla z důvodu závadnosti odstraněna, i když jsem ji smazala sama.

briketka10

to se mi taky stalo 2X asi se jim to zdálo divný,
proč jsem si ji sama nahlásila :)