hanny 2

Jsi dobrá/ý kuchařka/kuchař??

Dobrý večer,
což takhle dát si testík!?

http://zena.cen­trum.cz/volny-cas/grafika/2012/01/2­0/jste-dobra-kucharka-otestujte-se/

Nejlepší odpověď
briketka10

klobouk dolů a vařečku na prsa, nevěděla jsem 2 ten puding a pizzu..
nebylo to tak těžké..
jinak vařím ráda, mám radost, když se mi povede něco nového ukuchtit..

Další odpovědi
venkovan

A já myslel, že se budem bavit o praxi.
Ano jsem dobrý kuchař, protože jen výjimečně co si uvařím si nesním. Vařím zásadně podle věčně vyprodané světové kuchařky.
U nás se známá pod názvem „Hlad je nejlepší kuchař“.

Illines

Tak ten test prima – zacal slovy ,klobouk dolu.Tak mam radost a taky je to muj nejlepsi konicek a je porad se co ucit.

ReHu

Ani moc ne. Vaření nepatří mezi mé hobby.
Ale hlady neumřu a mužský mě i chválil a třeba špenát mu chutnal víc než od jeho maminky. Což mě potěšilo. Tedy krom jiného :)

Překvapivě – test nadprůměr :)

pizlicka

hmmm,tak dle testu jsem dobry kuchar.pravda je takova,ze pouzivam fantazii,jen trochu plavu v kořeních:-)

johana 56

Test hlásí excelentní výsledek až na 10 otázku,ale zas tolik si nefandím.Vaření mně baví,ráda vyzkouším každý nový recept.