Eliska185

Jsem odmalička hrozná ztrácečka věcí (13 let). Myslíte, že je to nemoc?

Ztratila jsem moc oblečení, brýlí(dioptrické, sluneční), rovnátka…

Odpovědi
klumprt

To psaní bez mezer taky nepůsobí moc důvěryhodně. Jináč bych řek, že by to mohla být nějaká porucha paměti nebo soustředění nebo tak něco. Ale jako svářeč těžko můžu zde vyhlásit přesnou diagnózu.

marci1

Většinou se jedná o roztržitost. Projevuje se především u hyperaktivních li­dí.

ivzez

Nepořádnost (ani roztržitost, jak taktně napsala Marci) nejsou žádná nemoc.

Zapracuj na sobě!

iceT

No já si tipnu, že všechno potřebné ti rodiče koupí a když to ztratíš, tak ti to koupí znovu a tak dookola. Až budeš vydělávat, a utrácet za nakupování ztracených věcí, tak ti to možná dojde a budeš si dávat na svoje věci větší pozor.

…a prosím tě, jak se dají ztratit rovnátka?

Emefej

Nemoc to asi nebude, spíš jenom středně závažná psychická porucha.

quentos

K detailnějšímu popisu otázky slouží pole „popis otázky“. Přečtěte si kodex uživatele, to jste měla mimochodem učinit již při registraci.
„Ztratila jsem moc oblečení brýlí.“ Odkdy potřebují být brýle oblečené? To jen abyste viděla, kam takové psaní vede.