pondělí

jsem zvědavý

Jsem zvědavý,kdo navštěvuje odpovědi a sedí při tom v zaměstnání,prás­kne to někdo na sebe.

Nejlepší odpověď
led

Ďakujem za nápad. Zatiaľ ma takáto jednoduchá vec nenapadla. Ešte raz ďakujem.

Další odpovědi
anonym

já jsem vlastním pánem tak si můžu v práci dovolit být na otázkách uvařit si k tomu kafe a dát si třeba i nohy na stůl

martina1

Tahle otázku tu už byla,ale…Já jsm celé léto doma a zaháním tak nudu.V práci nemáme čas sedět u internetu.Jedině v noci,když lidé spí,ale to zase připravujeme ambulance na druhý den,takže nemám co prásknout.

quentos

tak to naštěstí není můj případ, teď jsem z práce přišel ;{)> mám ale kamarádku – novinářku, které internet zatrhnout nemůžou, protože je pro ni důležitým zdrojem informací pro články – ta to má pojištěný, takže kdyby byla registrovaná na Odpovědích, sedět by tu v pracovní době mohla ;{)>

kapka

Jsem doma, příští týden jdu do práce, dětem začne škola, kroužky… Na Odpovědi.cz už se tak často nedostanu.

BEAES

Ne, v práci bych si to dovolit nemohla.

ReHu

Já jsem na tom stejně jako burak. Teď jsem v práci, pokud tomu tak mohu říkat.
Jsem si vlastním pánem.
A CO TY ? ? ?

vecernice

Taky jsem v práci,ale nemůžu tady sedět v tahu.I když mi taky nikdo nešéfuje,přez to musím odskakovat .Někdy to nejde a tak nejsem tady.