Avatar uživatele
pondělí

jsem zvědavý

Jsem zvědavý,kdo navštěvuje odpovědi a sedí při tom v zaměstnání,prás­kne to někdo na sebe.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, BIGFOOT před 4963 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Ďakujem za nápad. Zatiaľ ma takáto jednoduchá vec nenapadla. Ešte raz ďakujem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

já jsem vlastním pánem tak si můžu v práci dovolit být na otázkách uvařit si k tomu kafe a dát si třeba i nohy na stůl

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
martina1

Tahle otázku tu už byla,ale…Já jsm celé léto doma a zaháním tak nudu.V práci nemáme čas sedět u internetu.Jedině v noci,když lidé spí,ale to zase připravujeme ambulance na druhý den,takže nemám co prásknout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

tak to naštěstí není můj případ, teď jsem z práce přišel ;{)> mám ale kamarádku – novinářku, které internet zatrhnout nemůžou, protože je pro ni důležitým zdrojem informací pro články – ta to má pojištěný, takže kdyby byla registrovaná na Odpovědích, sedět by tu v pracovní době mohla ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Jsem doma, příští týden jdu do práce, dětem začne škola, kroužky… Na Odpovědi.cz už se tak často nedostanu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Ne, v práci bych si to dovolit nemohla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já jsem na tom stejně jako burak. Teď jsem v práci, pokud tomu tak mohu říkat.
Jsem si vlastním pánem.
A CO TY ? ? ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Taky jsem v práci,ale nemůžu tady sedět v tahu.I když mi taky nikdo nešéfuje,přez to musím odskakovat .Někdy to nejde a tak nejsem tady.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek