Jsem zdatný domácí kutil…

Dokážu si vyměnit sám plastové okno?Materiál mám,všechno co potřebuji,jen nevím,jjestli se do toho pustit.Veškeré opravy domu si dělám sám a nechce se mi na jedno okno na záchodě zvát firmu.Mám staré kastlové okno a potřebuje vyměnit,nové okno jsem dostal,tak Mám se do toho pustit?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Jasně , pusť se do toho. Kdo nic nedělá nic nezkazí . Já jdu taky do všeho a pak mám velkou radost, že se zadaří.Pak dej vědět jak to dopadlo.

Další odpovědi
SajmonModer

Pusť se do toho. My všichni zde na odpovědích Ti budeme džet pěst!

BEAES

Pokud jsi zdatný kutil, tak to určitě zvládneš, hodně trpělivosti a štěstí přeji.

dědapetr

Pokud jsi zdatný domáci kutil pak není co řešit,pust se do toho není na tom nic složitého jen to musíš dobře usadit,vyvážít a upevnit,zadělat omíkou a pokud je kolem rámu okna větší mezera ta obezdít na stavební lepidlo a je hotovo.

janek66

S chutí do toho.Dělal jsem to na podzim v koupelně taky jako premiéru a okno drží.Vybourat staré,zaklínovat vyvážit nové, zapěnovat stavební pěnou, oříznout, zapravit maltou, případně vymalovat.Držím palce aby se povedlo.

Jikra

Jednoznačně ano!
Jestli jste zdatný kutil tak výměna okna
na WC bude brnkačka a dobrý tréning na další
domácí akce.
Nejhorší na tom je ten nepořádek po bourání.
Ale to vynahradí ten hřejivý pocit z dobře
provedené práce který zná každý kutil.

venkovan

Hmmm . Pět hodin od zadání otázky.
Tak už je vyměněné? Brnkačka – ne? Jen to zítra či o víkendu zapucovat a staré okno a suť dát na sběrný dvůr

Mukynda

Tak pokud si opravy děláš sám, tak podle mě zvládneš i okno. Aspoň se něco přiučíš. To manžel je vždycky až moc hotový z práce, tak většinou domácí akce odkládá nebo si nechá pomoct od profíků. Je ale pravda, že toho má dost. Teď se jim třeba na výrobně rozbil šroubový kompresor, tak řešili opravu – nakonec vyřešil, a to přes https://www.kom­presory-filtry-servis.cz/ , ale to už jsem se moc rozpovídala.