Matejik

Jsem závislý na cigaretách?

když vidím někoho s cigaretou tak mám vždycky chut si taky zapálit ale když nemám cigarety tak si klidně týden nezapálím

Nejlepší odpověď
anonym

Toto není závislost.

Další odpovědi
jáára

mám Kamaráda, co nekouří. ale v hospodě nám vyhulí všecky cigára. (říkám mu: kup si svoje. A on, že prej nekouří)

tak ti nevím

střevo

To nemůžeš bejt, dyť to nejsou drogy, můžeš přestat – a dyž nemůžeš, tak pudeš do vězení za zneužívání tabáku jako drogy. Drogy totiž sou zakázaný;-)

arygnoc

nie.
to je slepá závisť.

;-Q

ivzez

Vyvolává-li ve Vás vůně cigarety chuť si také zapálit, může
už jít o začátek závislosti na nikotinu (nikoliv na cigaretách).

Jste-li schopen nějakou dobu bez nikotinu vydržet, zůstaňte u toho, prodlužujte (postupně) dobu bez nikotinu. Případně si rovnou zkuste říct, že to za zničené zdraví nestojí a cigarety už si nekupujte.

lota

Závislost by to byla, kdybys tu chuť nezvládl a opravdu si zapálil.