Bronzový

Jsem závislák na poslech hudby?

Zdravím,já prostě musím každý den poslouchat hudbu!Jinak to nejde.Kdybych neposlouchal tak bych to asi nevydržel.Nejčastěji LadyGaga*.Myslíte že je to závislost?Díky za odpověď

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

existují i zdravé závislosti a těch se netřeba obávat. Jsem stejný případ jako Ty a k lékaři se s tím rozhodně nechystám :{))>

Další odpovědi:

Stříbrný

Závislost to je, nikterak zhoubná, leda obtížná pro okolí. Neboj, asi po čtyřicítce odezní, přestane bez následků bavit. Kdysi jsem vyhrával až se houpaly lustry a sypyla omítka nyní mě to irituje. Jo, stárneme, běžný to jev.

Zlatý

taky jsem závislák na hudbě od 8 let a co mám dělat ?? závislost to tedy je a veliká..od rána si pouštím do uší co se dá a nespokojím se s ledasčím, už nevím co najít, abych ukojila svůj mozek, protože všechny styly mám naposlouchaný, těch cédéček co mám teď, když nebyl net, co s nimi??
ale zdraví nebezpečný to není, jen ségra mi pořád říká, že se jednou z tý hudby zblázním..
Doplňuji:
jo a kdyby přišla nějaká živelná katastrofa, popadla bych kocoura, noťas velké prostěradlo s těma cédéčkama, mám tam ještě filmy a můžou mě evakuovat kam budou chtít, nebudu se bránit..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.