Mell

Jsem žárlivá..?

Ahoj. Našla jsem si kamarádku a společně hrajeme jednu hru a ona si tam našla kamaráda a pořád když hrajeme tak že ho přizve apod. Asi jsem žárlivá ale jak ho přizve tak jsem na něj protivná a prostě divná. Když si pak pozvala jiný kamarády, mě si nevšímala. Odešla jsem ze skupiny. Co mám dělat? Jsem žárlivá? I nad jejíma statusama s její kámoškou jak si užívají. A ta kámoška je ale přes net o který skoro vím vše a rozumíme si moc. Nevím co dělat. Prosím pomoc.
Doplňuji:
Ale já jí nechci ztratit..:(

Nejlepší odpověď
venkovan

Normálně hrát dál.A když se tě nevšímá, zkus ve skupině najít jinou spřízněnou duši. To tak v životě chodí a je třeba se naučit toleranci.
Žárlivost – nevím zda je to žárlivost a nebo obavy ze ztráty kamarádky.

Další odpovědi
terry

Když se budeš bavit, stejně jako ona, s někým jiným, neznamená to, že ji ztratíš.
Jen se budeš taky bavid s někým dalším.
Někdy víc s tím a jindy zase víc s tím.