Jsem zaregistrován na Centrum.cz a …

… do mého emailu mi chodí zprávy od odesílatele mé adresy.Jak je to možný? No,já se raději ničemu nebudu divit.Dnes je vše možný.
Doplňuji:
Ne,to nemám a už bych si vůbec neposílal nabídku na viagru. 😁

Nejlepší odpověď
takhlene

Jestli Vás to potěší,či uklidní,tak mně to samé na centrumu se děje také,hold si k tomu svému emailu přidají tu vaší a nelze to označit jako spam,protože by Vám nechodila normální pošta,tak to já označuji jako nevyžádanou.Po­dotýkám,že to též nabídka viagry.

Další odpovědi
Miroslavst

A nemáš nastavený v jiné adrese přeposílání na centrum nebo opačně?

umrlec

Hlavičku e-mailu a tedy i odesílatele lze podstrčit. Jedná se s nejvyšší pravděpodobností o klasického spamovacího robota, akorát když už na Vaši e-mailovou adresu zasílá spam, uvede ji také jako adresu odesílatele.