krkov6378

jsem zanedbaný talent??

Čus, zajimalo, jestli jsem na tohle talentovanej:

Vždycky jsem byl rychlejší než ostatní, třeba ve škole při tělocviku, jsme běhali na vytrvalost, byl jsem rychlejší než všichni ostatní, měli jsme tu sportovce(fot­balisty,hokejis­ty,florbalis ty) a ja byl rychlejší jak oni, a to nedělam žadnej sport jen prostě jsem u PC. Byl jsem jednoznačně rychlejší jak oni, a to oni jedi zdravě atd, přitom ja si davam bagetu a jim nezdravě. Sport mě nikdy nebavil, ale hodně lidí řikalo, že mi to možna jde, tak mě napadlo se nad tím jen zamyslet.
Jinak je to asi 2 roky zpět, co rodiče chtěli abych něco dělal, tak jsem si vybral fotbal, šel jsem do jednoho týmu, kde oni hrali dlouho od malička fotbal, tak jsme měli rozcvičku a běh kolem hřiště, i sám trener se divil, když jsem byl o skoro půlku rychlejší jak ostatní,ale to asi bylo jediny, když jsme hrali zapas tak mi to nešlo. Po měsíci jsem zkončil, jen by mě zajimalo jaký na to mate nazor vy?

Nejlepší odpověď
Drap

Neměl jsi hrát fotbal, ale věnovat se běhu. Každý máme jiné dispozice. Pokud jsi byl o tolik rychlejší, je škoda, že to nevyužíváš.

Další odpovědi
Alesh

🙂 To je zas dotaz. 🙂

No, zdá se, že ti pánbůh napekl víc placek ve schopnostech běhat než těm ostatním. Pro hraní fotbalu nestačí jen rychle běhat, to dá rozum. Musel bys zapracovat na technice. Jinak samozřejmě můžeš dělat nějaký sport, kde v podstatě jen běháš, čili např. běh. 🙂 Jen talent samozřejmě nestačí. Pokud nebudeš trénovat, věnovat se tomu, pak stejně jednoho dne bude tvoje úroveň stejná a pak už i horší, než u podobně nadaných, ale pravidelně trénujících jedinců.
Hele, celé je to jen a jen tvoje volba, jak se svým životem naložíš. Podle toho, co píšeš, to vypadá, že jsi líná lemra, nemáš „tah na branku“, takže svůj život nejspíš prosedíš u kompu či jinak proflákáš a zbytek prospíš a strávíš v nudné tebe nebavící práci. Je to jen v tvojí hlavě, tvoje rozhodnutí, chápeš?

marci1

Když jsi tak rychlý, tak běhej.