horaad

Jsem zamilovaná do svého trenéra, mám mu to říct?

Jsem zamilovaná do trenéra který studuje vysokou, mám mu to říct?
Doplňuji:
mimochodem chodím do 6.B na zš.

Nejlepší odpověď
bolak

A tobě je kolik, taky studuješ vysokou? Já to nikdy nezažil, my měli na tělocvik vždycky ženskou, tak ti neporadim.
Doplňuji:
Okej, tak můžem probrat tvoje možnosti v případě že se mu svěříš, resp. nejpravděpodobnější alternativy důsledků tvého činu:

  1. vysměje se ti
  2. řekne ti že jsi ještě malá holka a že tě to přejde
  3. řekne že je do tebe taky zamilovej

V prvním případě pravděpodobně skončíš s tréningem a začneš ho nenávidět a nebo budeš mít mindrák a doživotně se budeš potýkat s nedůvěrou k mužům. V druhým případě ti bude hodně trapně a pachuť trapnosti bude provázet každý váš další tréning až do chvíle kdy se zamiluješ do někoho jiného, pokud tedy (opět) nedojde k tomu že sekneš s tréningem. Třetí případ smrdí paragrafem.

Takže předtím než se k něčemu podobnému odhodláš, je třeba si nejdřív ujasnit, co vlastně od takového přiznání se čekáš?

Další odpovědi
Hamon

Pokud mu to budeš dokola opakovat jako tuto otázku, bude z toho tak nadšený jako my.

marci1

Stejná odpověď : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsem-zamilovana-do-meho-trenera-latinskoamerickych-tancu-co-mam-delat

iceT

Do 6B ZŠ?To je ti tak 12\13 ne?Tak na toho zapomeň,ten bude mít svou slečnu,třeba nebude,ale stejně jsi pro něj moc mladá.

DoctorWho

Nejsi do něj zamilovaná jen si to myslíš, protože s ním vychazis a rozumíš si s ním..

lucka :-D

V 6. třídě?? To bych mu to radši neříkala, buď se ti bude smát, nebo si o tobě bude myslet bůhvíco…

zjentek

a co když má kámoše
https://images­.encyclopedia­dramatica.es/e/e7/Pe­dobear11.jpg