Avatar uživatele
horaad

Jsem zamilovaná do svého trenéra, mám mu to říct?

Jsem zamilovaná do trenéra který studuje vysokou, mám mu to říct?
Doplňuji:
mimochodem chodím do 6.B na zš.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3800 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

A tobě je kolik, taky studuješ vysokou? Já to nikdy nezažil, my měli na tělocvik vždycky ženskou, tak ti neporadim.
Doplňuji:
Okej, tak můžem probrat tvoje možnosti v případě že se mu svěříš, resp. nejpravděpodobnější alternativy důsledků tvého činu:

  1. vysměje se ti
  2. řekne ti že jsi ještě malá holka a že tě to přejde
  3. řekne že je do tebe taky zamilovej

V prvním případě pravděpodobně skončíš s tréningem a začneš ho nenávidět a nebo budeš mít mindrák a doživotně se budeš potýkat s nedůvěrou k mužům. V druhým případě ti bude hodně trapně a pachuť trapnosti bude provázet každý váš další tréning až do chvíle kdy se zamiluješ do někoho jiného, pokud tedy (opět) nedojde k tomu že sekneš s tréningem. Třetí případ smrdí paragrafem.

Takže předtím než se k něčemu podobnému odhodláš, je třeba si nejdřív ujasnit, co vlastně od takového přiznání se čekáš?

Upravil/a: bolak

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?iceT Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hamon

Pokud mu to budeš dokola opakovat jako tuto otázku, bude z toho tak nadšený jako my.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Stejná odpověď : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsem-zamilovana-do-meho-trenera-latinskoamerickych-tancu-co-mam-delat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Do 6B ZŠ?To je ti tak 12\13 ne?Tak na toho zapomeň,ten bude mít svou slečnu,třeba nebude,ale stejně jsi pro něj moc mladá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DoctorWho

Nejsi do něj zamilovaná jen si to myslíš, protože s ním vychazis a rozumíš si s ním..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lucka :-D

V 6. třídě?? To bych mu to radši neříkala, buď se ti bude smát, nebo si o tobě bude myslet bůhvíco…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

a co když má kámoše
https://images­.encyclopedia­dramatica.es/e/e7/Pe­dobear11.jpg

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek