Lindax

Jsem žadatel starší 15 let ?

když jsem se narodila 8.2.1999 ?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Divná otázka … Za mých mladých let každý dobře věděl, že „má už občanku“ 🙂

Další odpovědi
Lamalam

Ano, už 4 měsíce.

anonym

Jsi starší 15 let…
😉
Jestli jsi i „žadatel“ – nevíme, žádáš o něco?

klumprt

Tady se občas musí člověk hodně zamyslet, o co vlastně tazateli jde. Někdy ani opravdu hluboké zamyšlení a analýza nepomůže. Nicméně v tomto konkrétním případě se nakonec domnívám že Lindax se ptá, jestli náhodou nebude považována za starší 15 let až teprve, když jí bude 16.
K tomu odpovídám: V den následující po dni tvých 15. narozenin jsi určitě starší 15 let. Prostě proto, že už máš 15 let života za sebou.