SpeedCZ

Jsem začínající let´s player byl bych rád aby jste mě podpořili můj kanál na youtubu je SpeedCZaLP.

Odpovědi
huxa

když nevíš, co máš točit, netoč… vážně netoč. a nebo se aspoň zamysli nad tím, proč to vůbec dělat? jestli budeš pokračovat,ten obraz si zprav…

krum

Ale co to dělá tady? Takové věci si dávej na Facebook a ne sem…

Bedy

Tohle není můj šálek kávy, nikdy mne tohle nebralo.

Pokud chceš nalákat nějaké lidi, tak si udělej regsitraci na Websurfu – je zdarma – viz
Do Videosurfování si vlož videa, do Paysurfu, Bestsurfu a Manualsurfu stránku s kanálem a čekej na nové návštěvníky a případné podporovatele.

Nepoužívej Autosurf. Je to jen žrout kreditů, unitárního návštěvíka ti to nepřinese.

Více najdeš přímo zde: http://www.web­surf.cz/?ref=627­45