Jsem z Ostravy,důchodkyně,z důvodu nespokojenosti s UPC chci ukončit smlouvu.Můžete mi doporučit solidní internet? Malka

Kdyby bylo možné do 400.-/měs.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zkuste se podívat na stránku v odkaze. Zde uvádějí uživatelé své zkušenosti s připojením k internetu.

Prý je dobré připojení od 02 za 400 Kč měsíčně. Můj soused na ně přešel asi před týdnem a je velmi spokojený.

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ pripojeni-k-internetu-2

Další odpovědi:

Zlatý

Přesně jak psala annas mám to taky 02 a platím 400kč měsíčně ještě před 14dní jsem platila 750kč a to mám přes pevnou.

Bronzový

Sice mám zminovaný net za 400kč/měs.ale nepřipojím se,kdy potřebuji.Zvažte sílu signálu,já to zkusím reklamovat,ale jsem pesimista......
Taky se stalo,že se mi za celý den nepodařilo připojit,signál mi strhli sousedi s vysokorychlostním internetem,tak se mi to daří v noci...
Na to nejsem zvědavá,abych hlídala,kdy jim kluk přijede ze školy zapne to,pak jsem v .

Pokročilý

Bydlím v Porubě a net mám od společnosti PODA připojovací rychlost 10-15 Mb-500 kč,4-6 Mb-350 kč.Připojeno přes optiku takže to ani moc nekolísá

Bronzový

Já taky bydlím v Ostravě a myslím si,že právě UPC je dost spolehlivý.A proč vlastně nejste spokojená?
Když ho budete chtít odhlásit,tak Vám budou stejně nabízet slevu,takže se to pořád vyplatí.
Většinou všichni co mají nějaký levný internet,nejsou nakonec spokojeni,protože mají problemy s připojením,takže potom každý stejně jde k UPC.

Pokročilý

Také mám internet O2 ale mám ho přes pevnou linku,a navíc mám 300 minut volání zdarma a asi platím se vším 600kč.A přišel mi velmi rychle v neděli jsme volala a v uterý jsm eho měla doma.

Bronzový

Já mám Ufona.Tedˇˇ krátce změněný tarif na 3G mobilní internet 2010.Platím,teda budu platit 390 Kč.A připojení zatím super.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.