Jsem z frydecka a chci se zeptat jak dlouho se u vas čeka na přistroj na proměřovani krevniho tlaku.Děkuji

Myslim že se ten přistroj jmenuje Holtr nebo tak nějak podobně.Mam problemy s krevnim tlakem,hodně mi kolisa a lekař mi řekl že na přistroj musim počkat 2měsice.Čekat nebo změnit internistu?Leky mi upravil po telefonu,vysledek žadny.Vic pro mne pry nemuže udělat.

Odpovědi
hanulka11

Maminka čekala na přístroj z kladenské nemocnice 6 týdnů .Mamince bylo 81 let když ji přístroj dali

mosoj

Holter je 24 hodinový monitoring EKG.

Podobný je ale monitoring TK. Jenom místo elektrod na těle, máte na ruce manžetu, která se pravidelně sama nafukuje.

Nezoufejte bude hůř. Až vám bude šedesát tak vás ani do pořadí nedají. Podle dnešních instrukcí by to bylo vyhazování peněz. Šetřit se halt musí.