Avatar uživatele
Nikkol

Jsem vlastníkem pozemku, který byl prohlášen za biokoridor protože tam žije nějaká ještěrka.

Chtěli jsme tam stavět , ale tím, že to je biokoridor tam nesmíme ani pokácet křoví. Co s tím mám dělat, když mi ekologové tímto rozhodnutím zcela znehodnotili stavební pozemek? A v jaké vzdálenosti od biokoridoru se smí stavět?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Deli, Redog před 4573 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

ministerstvo zemědělství a ministerstvo životního prostředí vám na vaši žádost MUSÍ nabídnout pozemek s hodnotou, kterou měl váš pozemek (jako stavební pozemek), případně vám za jistých okolností může ministerstvo životního prostředí stavbu povolit (ale tomu moc nevěřte).
Na příslušných ministerstvech si musíte podat žádost i s vyjádřením, ve které lokalitě pozemek chcete (musí být ale ve vlastnictví státu).

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jezek-jiri

Dobry den, mohu se zeptat, jak jste dopadl s resenim biokoridoru.!? Mam podobny problem… Mam zahradu u lesa a chci tam postavit pristresek pro seno. Ale v blizkosti cca. 20m je biokoridor a staveb. urad mi to nechce povolit. Jiz vite v jake vzdalenosti od biokoridoru se smi stavet.? Dekuji Jezek.

před 4011 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek