Bronzový

Jsem vlastníkem pozemku, který byl prohlášen za biokoridor protože tam žije nějaká ještěrka.

Chtěli jsme tam stavět , ale tím, že to je biokoridor tam nesmíme ani pokácet křoví. Co s tím mám dělat, když mi ekologové tímto rozhodnutím zcela znehodnotili stavební pozemek? A v jaké vzdálenosti od biokoridoru se smí stavět?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

ministerstvo zemědělství a ministerstvo životního prostředí vám na vaši žádost MUSÍ nabídnout pozemek s hodnotou, kterou měl váš pozemek (jako stavební pozemek), případně vám za jistých okolností může ministerstvo životního prostředí stavbu povolit (ale tomu moc nevěřte).
Na příslušných ministerstvech si musíte podat žádost i s vyjádřením, ve které lokalitě pozemek chcete (musí být ale ve vlastnictví státu).

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Jezek-jiri

Dobry den, mohu se zeptat, jak jste dopadl s resenim biokoridoru.!? Mam podobny problem... Mam zahradu u lesa a chci tam postavit pristresek pro seno. Ale v blizkosti cca. 20m je biokoridor a staveb. urad mi to nechce povolit. Jiz vite v jake vzdalenosti od biokoridoru se smi stavet.? Dekuji Jezek.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 929
Zlatý mosoj 862
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.