Jsem ve vypovedni lhůtě, co se stane, když už výooved končí a stále marodím, jaká je ochranná lhůta. děkuji

Nejlepší odpověď
Syd

Tady to je http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muzu-odmarodit-vypovedni-lhutu

Další odpovědi
anonym

Otázka tu byla už několikrát, pokud neumíš používat vyhledávání, tak laskavě nezamořuj zdejší stránky, které nejsou pro srandu králíkům!

GM

Pro dr.Axl: trošku tolerance, prosím…

anonym

OK, budu se krotit, ale někdy se člověk neudrží, když se to opakuje stále po desáté.