Jsem ve stresu.Jím 2x denně jen pečivo a těstoviny.Co mi hrozí? Mám 47 let.

Špatná strava a její následky ve spojení se stresem.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

A ve stresu jste z čeho?Hrozí Vám ztráta imunity a následně větší náchylnost k nemocem.Stres může pokročit k depresím.

Další odpovědi:

Zlatý

A proč nejíš i něco jiného ??? Hrozí ti že budeš mít žaludeční vředy .Ale spíš ze stresu .

Přidej i jinou stravu

Zlatý

Já si podobným způsobem uhnala 5 let trvající problémy se střevy a zažíváním - takže vím moc dobře, oč jde. Nezahrávejte si a opravdu zkuste zvolnit tempo, celkově se zklidnit a i ten jídelníček trošku zpestřit. Do nemoci spadnete snadno, ale zpátky už to jde výrazně hůř.
Nevím, co za váš stres může, ale pokud z něj nevede rychlá cesta ven, kupujte si aspoň Nutridrink. Je to kompletní tekutá strava a seženete ji v každé lékarně v mnoha příchutích. Není to zrovna nejlevnější srandička, ale opravdu pomůže

http://www.lekarna.cz/…

Zlatý

Dost dobrej základ na infarkt. Tady nepomůže než klika a dědičnost. Nebo se vzpamatovat a urychleně zařadit do jídelníčku zeleninu a ovoce. Co vám to udělá si ho k tomu pečivu/těstovinám zakousnout, jestli se máte aspoň trochu ráda ... pozor, nikdy však ne ovoce A zeleninu naráz, to by si tyto dvě skupiny navzájem vyrušily vitamíny

Bronzový

Jíst pečivo s těstovinami je docela vražedná kombinace. Což takhle brambory na různé způsoby nebo se zahřát česnečkou (opravdu jen v krajní finanční nouzi)? Kontaktujte své známé nebo rodinu s prosbou, ať s Vámi navštíví obvodního lékaře, příp. psychologa. Jinak se reálně ve velmi krátké době stane, že zkolabujete vyčerpáním.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.