Berušinka

Jsem v šoku =D

Hned po rozkliknutí této „zprávy“ jsem nevěřila svým očím.
Tohohle „ulisáka“ jsem viděla ve filmu Zelená míle a říkala jsem si – „Hm..zajímalo by mě jak vypadá jeho manželka…“ a bum ho – tohle bych do něj asi neřekla – po vizuální stránce. Asi si chce „něco“ dokázat, protože to snad nemůže být ani pravá láska.
No a za druhý – té asi není 16 – vypadá jak 30-ti letá pornohvězda po pár plastikách =D
Já hvězdy a celebrity nesleduju, ale todle mě dostalo.
Váš názor? – hlavně na to – kolik si myslíte, že je jí let, protože to mi neřikejte, že je jí 16 =D
Hodila jsem to do kultury, ale určitě se to přesune do anket a zábavy – ale mně to nepřijde moc vtipný =D
Promiňte – dneska jsem málo pila, tak jsem nějaká zmatená =)

Jo .. a ještě ten odkaz
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/239164-padesatilety-herec-si-vzal-sestnactiletou-kralovnu-krasy.html
Doplňuji:
Díky za reakce – spíš jsem myslela, že se vyjádříte k jejímu věku – to mi hlava nebere, že by jí bylo 16 let.

P.S. No, Gotta jsem nikdy nepochopila =D – je to od něho sprostý a sobecký, že si ještě takle na starý kolena udělá 2 děti – za chvilku jim umře a co ty děti? Tak Ivanka je jasná, ale děti chtějí mít i tátu.

Nejlepší odpověď
Alesh

No, že by Goťákovy děti po jeho smrti měly trpět? No, to si tedy moc nedovedu představit při jeho majetku. Ivanka bude tak rok truchlit a postupně k nim začnou chodit noví taťkové, až si Ivanka vyber toho pravého. 🙂

Další odpovědi
iceT

Já toho úlisáka viděla ještě i v jiném filmu,o pár let staršího a byl ještě úlisnější.
Hm,jeho paní,jak to říct slušně…Vy jste to přesně vystihla …jako hvězda za zenitem,jak tam na něj koukala v tom videu,jako by ho chtěla sníst,nevím jestli láskou nebo čím,ale přesně takové ženy se mě hnusí.Já bych řekla,že novinkám se někde ztratila číslice,ale ne jednička,tak nejmíň dvojka až trojka.

Drap

My starší víme, že v rusku a v americe je možné všechno.

arygnoc

no já mít jeho peněženku (konto), také jsem pro 16tky atraktívní, né?

ten který je

Tak nevím,ale Vy vypadáte rozhodně lépe s tou růží ve vlasech.;-)

DDarent

Tak k pornohvězdě, už nemá daleko, ale vždyť to znáte… už ste viděla Třeba Karla Gota??? určitě jo, že ano, tak proč si asi myslíte, že má mladou ženskou, a jemu je 70??? NO KVULI PRACHŮM!!!!!!!

hanulka11

Tak tohle bych ani nekomentovala , to je jejich věc , proč jsi v šoku.

retros1

Jako nevypadá špatně :D Na 16 ne to je pravda, ale v dnešní v době skoro všechny mladý holky vypadají o hodně starší.

žolik

Je to normálni není na tom vůbec nic,to je realita.

Zdroj: žolík

mosoj

No ona si ho určitě nebrala pro jeho krásu.
A jemu to alespoň chvilku udělá dobře.
Tak kdo má horší povahu ?

tom004

Není co řešit. Přej,a bude ti přáno,dej........:-))