smile11

Jsem v pubertě, když je mi 13 a jsem holka?

Díky

Hlasujte v anketě

Odpovědi
lota

Jjj

Ano. Je to individuální, ale puberta ve smyslu přechodu z dětství do dospělosti v tomto věku, v týhle době prostě už určitě je. To je můj názor.

HonzikPernik

ne, jsi prcek

mojitek

Jjj

U každýho to přichází jinak-u někoho dřív a u někoho zase pozdějš. Puberta je stav mysli a změna …na těle…

Awe

ne, jsi prcek

No podle tvé ankety soudím…ty si opravdu myslíš že když si v pubertě tak jsi už velká holka?

zij.kedluben

ne, jsi prcek

Tohle není otázka ..
Je jedno ,jestli si v pubertě ,nebo.. Puberta se může projevit třeba až v 15 nebo už v 11 ale to poznáš. A ne ,nejsi už velká ,když si v pubertě ,jen budeš lézt rodičům na nervy.

anonym

ne, jsi prcek

Luckaiii

Jjj