milan36

Jsem v insolvenci a mám DPP. Otázka zní – musím odevzdat ins. správci plat celý nebo jen určité procento?

Doplňuji:
Jsem v insolvenci a mám DPP. Otázka zní – musím odevzdat ins. správci plat z DPP celý nebo jen určité procento?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Vy jste povinen každý příjem insolvenčnímu správci ohlásit, a doložit jeho přesnou výši. On poté propočítá a určí, co Vám zůstane a co použije na likvidaci dluhů.

Pokud by jste mu jakýkoliv příjem zatajil, je to důvod na ukončení bankrotu:-((

Další odpovědi
ivzez

Zatajení (části) příjmu v době plnění splátkového kalendáře
je vlastně poškozením věřitelů.
Pokud byste se dopustil poškození věřitelů,
soud splátkový kalendář zruší.
Pak by pravděpodobně nastoupila exekuce.

Viz informace z portálu Justice.cz:
http://insolvencni-zakon.justice­.cz/obecne-informace/oddlu­zeni.html

jjj123456789

Mžeš si nechat jen tolik, kolik je nutné k přežití (je to přesná částka, ale teď si nevzpomenu jaká)