Jsem v 7. tt a pracuji v nemocnici, musím ještě pracovat?

Nejlepší odpověď
vecernice

Samozřejmě záleží na tom kde v nemocnici.Ale pokud to není někde na oddělení kde se dělá např.s rentge­nem,bakteriemi -no prostě s rizikovými faktory,tak to se asi bude odvíjet od vašeho zdravotního stavu.Jen přeju atˇ je dobrý!

Další odpovědi
iwetax

Zaměstnavatel má povinnost vás přeložit na bezpečnou pozici za stejný plat. Na rizikovém můžete být pokud zaměstnavatel nemá vhodnou pozici nebo vám hrozí potrat , máte nějaké potíže. Zaměstnavateli to řekněte , pokud děláte tam kde se můžete nakazit nebo děláte těžkou fyickou práci.