Illines

Jsem tu uz moc dlouho,ale fakt je ,ze maji chudou zasobu slov a predpon a jine.

Vidita to take tak?Dekuji
Doplňuji:
Psala jsem o anglickem jazyku-ale se to nezverejnilo.Vypada to ted jak pasqill a proc se stalo nevim.

Nejlepší odpověď
anonym

Tedy-za zajímavou jí nedám-ikdyž…svým způsobem,proč ne? Stále to čtu a připadá mi to čím dál zajímavější…:D Rozhodně víc než politické disputace na tomhle fóru.

Další odpovědi
briketka10

a víš co mě mrzí, že jsi dala otázku na to uštknutí a byla vymazána to netuším kdo to mohl udělat, vždyť nemohla nikomu vadit ! byla jsi to Ty viď nepletu se ??

a nevidím žádnou Tvou chudou zásobu kdepak, naopak já bych byla ráda, kdybych uměla žblebtnout anglicky :DD

Illines

Briketko,anglictina je lehka,ver mi-teda pokud nechces byt vedcem ci vyse,ale znam tezsi jazyk v Evrope.

Illines

Bohemico,ja sama se omlouvam,dala jsem otazku,ktera mi pod rukou litala,no a dve otazky mi byli zmazany,nechapu proc?Viz;OTAZKA NIZE.Uz jsem s toho znechucena.

Illines

sotek -vidite,ale fakt nechapu ,proc neodesla otazka cela?