marynka29

jsem tu nova, a tak bych se chtela zeptat, k cemu jsou(jaky vyznam maji)ty body.predemm moc diky.

Doplňuji:
prosila bych o rychle precteni a odpovezeni, protoze me to opravdu zajima......dekuji

Nejlepší odpověď
quentos

Body jsou určitým oceněním, poděkováním odpovídajícímu za jeho odpověď. Taky je to o tom, že za určitý počet bodů lze získat jakousi „vyšší úroveň“ (bronzovou, stříbrnou, zlatou) a tato úroveň je u toho, kdo jí dosáhl, znakem důvěryhodnosti. Tzn. když dostaneš odpověď od zlatého, stříbrného či bronzového člena, je velká pravděpodobnost, že to nebude žvást.
Doplňuji:
zcela nechápu doplnění otázky – bylo napsáno v době, kdy už tu čtyři odpovědi byly…

Další odpovědi
redy

K ničemu nejsou ale i dospělí si rádi hrají.
Jo můžeš získat tričko to je bomba :))

www

Jen malé doplnění správné odpovědi od Quentos: pozor na tu věrohodnost mnoha palců u jedné z možných odpovědí. Jsou tu určité vztahy mezi bodujícími a někdy se tak stává, že nemá nejvíce palců nejpřesnější odpověď 😉
Zkušenost
Doplňuji:
Tak vítej a hlavně ať se ti tady líbí !!!

hanulka11

zde si to pročti
http://www.od­povedi.cz/bodo­vani

Drap

Dozvíš se vše na této stránce. Při určitých počtech bodů můžeš i více udělovat. Později mazat otázky atd.

anonym

Buď vítán, kdo s dobrými úmysly přicházíš.
quentos to popsal docela výstižně, zbytek poznáš postupem času, bodování si přečti na odkazu v zápatí stránky. Máš úctyhodné pořadové číslo – 12.298!
ad www, však quentos vyjádřil objektivní vztahy, ne úlety, jež se vyskytují v každé množině, tím spíše v takhle široké.
Doplňuji:
Bodování je určitá motivace, quentos ti už odpověděl a vše ostatní máš v odkazu:
http://www.od­povedi.cz/bodo­vani

IK

Body nás učí ostatní oceňovat, protože zajišťují že jsme oceňováni a líbí se nám to.
Učí nás orientovat se podle nějakého systému, buď chceme rychle najít otázky které nikoho neoslovily, nebo ty hojně navštívené.
Učí nás být pravdiví, protože nás zaráží podivně označené odpovědi.
Učí nás respektovat zasloužilé členy a těšit se na více možností při postupu.
Učí nás formulovat otázku tak aby byla zajímavá nejen pro nás.
Učí nás formulovat výstižné a vyčerpávající odpovědi aby se staly užitečnými.

Body tě oceňují, těší a stimulují.
Ani si nevšímáš že se to všechno učíš a získáváš zkušenosti, které se ti hodí na celém webu a dokonce při komunikaci v životě.
Musím říct, že je to chytré i když se zatím všichni na tom víc učíme 🙂 takže musíš počítat s nespolehlivým lidským faktorem 🙂