djuk

jsem tu nova, a kdo jste VY?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

http://michal­kolesa.funsite­.cz

můj osobní web, najdeš o mě vše podstatné

Další odpovědi
ten který je

Jsem ten který je.

Děda Louda

My jsme ti ostatní, v titulcích každého filmu nás uvádějí – a další.

anonym

Jsem vlk, který žije s opičkou a chlastá se zajíci kořalku. 🙂

venkovan

Já jsem flákající občan u PC, kde si mohu dát nohy do roviny a dát jim tak nějak trochu odpočinku, protože mne prakticky pořád doprovázejí při pohybu venku (uvnitř taky, ale podstatně méně) – proto venkovan.

anonym

Tak tady ses mi schovala. No, Ty jsi tu nová a my jsme tu ti staří. Když budeš něco potřebovat vědět, ptej se. Jenom, prosím, nechej už v klidu Alana a anděly. Na jeden večer jsi toho stihla skutečně dost, tak teď si trochu šetři palebnou sílu, abys vydržela a nevyčerpala se hned v počátcích.
Už jako začátečnice jsi tu schytala dost tvrdé kritiky, tak se podle toho snaž zařídit. Je lépe pochopit pravidla, než se divit mnohdy krutým odpovědím.
Doporučila bych Ti projít si pravidla a kodex účastníka. Trochu Tě to navede jak správně klást otázky.

honza19hk

jsem člověk a překvapivě chlap.
Jinak jsem bagrista. A sběratel těžké vojenské kolové i pásové techniky.

anonym

pracuji pro společnost ČEPS a.s. je mi 23 a žiji v praze 🙂
zajímám se o psychologii a lidské přemýšlení.

hanulka11

já jsem já a jsem tu trochu dýl

Kamionacka09

Jsem ridicka kamionu.

bolak

Kole: michale, djuk není náborová pracovnice, ona tě chce poznat z tý zábavnější stránky…nahoď ten druhej web