Avatar uživatele
trnková

Jsem tu 5 minut a seznamuji se.Jako neregistrovaná jsem tu byla a četla,vím o co jde. A nejde mi o body.

Budu odpovídat jen na to,čemu rozumím a podpořím to, co mi je blízké. Nezapojím se do závistivých polemik a nebudu recipročně bodovat.Vím že „pokročilá“ nebudu. To je můj etický kodex.
Doplňuji:
Představuji se, nečekala jsem, že je třeba ihned položit otázku. To musí být?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 14Pro koho je otázka zajímavá? anonym, dudu, vagra, aramah, Andělé, johana 56, hanny 2, barnajka, Deli, fcoop, anonym, Meropa, briketka10, Illines před 4487 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

Věřím tomu, že pokud tvoje odpovědi nebudou totálně mimo mísu, tak se dopracuješ i k tomu zlatu. Máš solidně našlápnuto, tak se drž ;)
Moje sympatie máš, vidím to dost podobně jako ty. Ale jedno ti řeknu narovinu: zůstat absolutně nad věcí, nezapojovat se do místních polemik a tahanic, být nezávislý a neutrální…to chce velkou vnitřní sílu a odolnost ducha. Až to tu poznáš líp, možná sama poznáš, že ty polemiky NE vždy jsou o závisti a bodech. Teda aspoň já bych se kvůli těmhle blbostem nehádala určitě

Přeju ti božskou trpělivost a spoustu spoustu sil, ať to tu s námi vydržíš.
Vítej mezi nás ;)
Doplňuji:
Ó, děkuji doktore – dmu se pýchou za tu tvou poklonu! To se mi zas jednou bude pěkně usínat ;)

Upravil/a: barnajka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Tleskám barnajce, takhle se mají vítat nováčci s ušlechtilými předsevzetími!!
Za sebe řeknu jen stručné. „Ať ti to vydrží!“.
(Škoda, že jedna čestná nekompenzuje fůru poťouchlíků).
P.S. Otázky by sice měly jakkoli končit otazníkem, ale nenech se otrávit rejpaly, ve tvém případě soudní vědí, oč ti šlo.
Doplňuji:
Máš úctyhodné pořadové číslo: 11 958.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MILAN1961

takhle by to měly dělat všichni a né se honit jenom za body za každou cenu
Doplňuji:
tak vás tady vítám .Pokládat otázku hned nemusíte,ale můžete odpovídat

Upravil/a: MILAN1961

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Mohla jste si to napsat do svého osobního profilu. 🙂

Každopádně, vítám vás tady, aspoň za svou osobu. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bičiště

Trnková, dle pravidel, máte dnes tři body. V klidu si je rozdejte.Ty odkazy, že to co jste napsala mělo být na vašem profilu – vzpomínám si na své začátky. Že mám nějaký profil jsem ani nevěděl. Udělala jste to dobře!Alespoň jste zaujala.Ne každý, kdo sem přijde se umí prezentovat.Není to tu špatné, já jsem svého času odešel a zase jsem se vrátil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Také Vás velmi ráda vítám:-)
Přeji,at se Vám tu líbí a vždy budte svá.
Vítejte mezi námi! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Já jsem se sem registrovala před necelým rokem kvůli jednomu svému dotazu… No a už budu brzy zlatá 🙂 Taky jsem to jaksi neplánovala. Takže se nebojte, že nebudete pokročilá, jednou jistě ano. A vítejte!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

vítám Vás upřímně na našem / bodišti / hodně štěstí..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zl@tk@

Vítám tě a přeji ti ať se ti tu líbí. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

To je moc pěkné........­..........chy­bí ale otázka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

a nač se chceš zeptat?toto sis mohla napsat do profilu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Trnková – to zní dobře a vyvolává to mnohé příjemné prožitky. I když u nás by se asi víc řeklo trnkovica.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Napřed jsem nevěděl proč mi tvá poznámka vyloudila úsměv na tváři. Až teprve, když jsem se zahleděl do hloubi své životem obohacené duše, zjistil jsem, že jakýsi skrytý rarášek ve mně, o němž jsem už dlouho neměl tušení, si nějak představuje o kolik by se asi musela změnit velikost tvé podprsenky při podobném dmutí pýchou 🙂

před 4487 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
barnajka

Že prej rarášek…
‚Chlípník‘ jsi chtěl říct, ne? :))

před 4487 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tos ještě nevěděla, že vůči vlastním slabůstkám jsme daleko shovívavější než,když se jedná o ty druhé? Aspoň jsem se pokusil to naznačit fabulační fantazií a ironickým nadhledem, vzhledem ku tvému smyslu pro jemné nuance košatého výraziva, jsem spoléhal, že to oceníš… a ty takhle?

před 4487 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jo, ještě malá vtíravá asociace o usínání, představoval jsem si, že dnes budeš muset usínat minimálně na boku, neřkuli přímo na zádech – to kvůli tomu náhlému vzedmutí.

před 4487 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ad bičiště, registrovaný má 5 palců nahoru a 5 hvězdiček za zajímavou odpověď, nějak rychle zapomínáš po opětovném návratu.

před 4487 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek