Jsem totalni pc antitalent

uz nekolikrat jsem se tady setkala s napadem pripojit se na skype,sice vim co to je,ale nevim jak se pripojit,muj pokus pripojit se na icq dopadl no hrozne
Doplňuji:
zasekla jsem se hned,tech odkazu je hrozne moc a ja nevim ktery vybrat,

Nejlepší odpověď
Miroslavst

skype je vlastně něco jako telefon. voláš, posíláš zprávy. Je to komunikační program.
Nejprve si musíš stáhnout skype odněkud. do vyhledávače zadej skype a ono ti to nabídne.
Jakmile nainstaluješ, samo se spustí.
Pak musíš znát přezdívku toho, komu chceš psát. Něco jako číslo, komu volat.
No a pak už jen píšeš nebo voláš.

Další odpovědi
kablik

Buračku,
technické rady jsou dobré, ovšem jak pro koho,daleko snadnější je požádat někoho ze svého okolí kdo se v tom vyzná a ukáže ti (určitě se rád pochlubí)jak ICQ nebo SKYPE zprovoznit, dej na mou radu, system pokus-omyl je přiliš zdlouhavý, radí kablík

PostApMan

Připojit se na icq je snadná záležitost (stáhnout z icq.com poslední icq, poklikat na stažený soubor, nainstalovat, přihlásit se, přidávat kontakty, kde jste se zasekla?)

Skype je na tom podobně:
Zde stáhnout poslední verzy Skype :
http://www.sky­pe.com/intl/cs/ho­me/
Stáhnout verzy pro PC Windows , nainstalovat a přidat si ty se kterými se chcete spojit. popiště svůj problém :)

Tak jo icq přímo jako soubor:
http://www.slu­necnice.cz/sw/ic­q/stahnout/
A tady Skype přímo jako soubor (kliknete hned se vám to stáhne u oboum odkazů):
http://www.slu­necnice.cz/sw/sky­pe/stahnout/

alexandra

dala bych na radu Kablika.Já jsem ze začátku k sobě taky pořád někoho volala,aby mi to ukázal.Takových se najde spousta,hlavně mezi mladými.
A psát a volat můžete jenom tomu,kdo Vám poskytne svou přezdívku.Takže stejně musíte napřed najít nějaké známé,kteří jsou na Skype připojeni a budou si s Vámi chtít psát,nebo volat.