Jsem těhotná?

Před 2 týdny jsem měla svůj první sex a od té doby mám výtok. Je to normální? Mám strach, že jsem těhotná..

Nejlepší odpověď
Anuket

Výtok s těhotenstvím nic společného nemá. Pokud jsi ho dříve neměla a začal až po prvním sexu, může jít o příznaky všeho možného – od podráždění sliznice, která na to začala takto reagovat, až po to, že jsi mohla „něco chytnout“ – což mi nepřijde moc reálné, pokud jste použili kondom. Pokud výtok svědí, má jinou, než bílou, popř. čirou barvu, apod., tak zajdi za svou gynekoložkou.