baryyk500

jsem svimi otázkami otravna?ale pravdu prosím.

Nejlepší odpověď
anonym

Hodně nováčků si stejně jako ty plete zpočátku tuto seriozní poradnu s tupým chatem. Většina z nich se ale brzy ukázní nebo je admin srovná. Zde neplatí, že kvantita je to nejlepší, co tu bude k hodnocení a nad čím ostatní uživatelé strnou v němém úžasu.

Další odpovědi
Kelt

Co kdyby ses naučila trochu češtinu. Máš tam dvě chyby, Svými otázkami s tvrdým y,, a před prosím, by měla být čárka.
A teď k těm otázkám? Kdo se ptá, ten se dozví a líná huba, holý neštěstí. Každého zajímá něco jiného, někoho costování, jiného gramatika jazyka nebo film, další je přes počítač. osobně by ses asi takto nezeptala, protože nevíš, jak ten člověk vypadá, takže nevidíš jeho reakci , neslyšíš jeho hlas a on ti odpoví až za nějakou dobu. Navíc neodpoví hned, může si otázku promyslet, upravit, což by při osobním hovoru mohlo být oběma napříjemné. Ale v podstatě se jedná o diskusní pořad, něco jako jsou dopisy do televizního pořadu, nebo do rozhlasu, kde pak někdo na dané téma promluví, Tady Ti někdo napíše, dobrou radu, poznámku, varování. Někdy je třeba umět číst mezi řádky, co je tím vlastně myšleno. Intimní otázky a otázky související s pubertou a veškeré změny s tím související se nás přímo dotýkají, a můžete se za ně stydět. Doma se asi stydíš zeptat se rodičů na tyto věci, protože Ti může vadit cokoli, především to, že nikdo neví, jak se Ty cítíš, a chceš mít v těchto věcech jasno.

Hamon

Jako nemocný jsem rád za každou blbost, i za tvé otázky :D Promiň, není to tak hrozné.
Doplňuji:
Jen ta čeština mě bolí :(

badisko

Uz bylo hur …a co chces od nas slyset ?…ano nebo ne?…Nebo jen zkoumas.. kdo se prikloni na tvou stranu ci naopak?…
Pravda je takova ze me je to fuk … kdyz se nebudes snazit dohnat bolaka… tak je to ok…vis jak tady dlouhodobe moc lidi nevydrzi …:D

Alesh

jasně, že jo, neváhej ani sekundu 🙂

Krakis

Neboj,piš.Lepší je sice komunikovat ústy než klávesnicí,ale jako doplněk to není špatný.A nezapomeň-mezilidské vztahy nikdy nenahradíš internetem.Není nad pohlazení,úsměv,poh­led očí,porozumění i jen dotek…

Romantika

Až se naučíš gramatiku, tak ti možná odpovím :(