jsem staromodni?

mam plnoleteho syna tak mu uz nemuzu nejak narizovat skym se ma bavit,jen snad uz poradit,ale dnes jsem byla v soku,dopoledne u nas zazvonila mila slecna a ptala se po nem,za dve hodky jina,po obede uz zvonila treti,jsem zvedava kolik jich bude do vecera,vsechny jsou pry jen kamosky,no nevim kdyby takhle zvonili kluci na me kdyz jsem bydlela u nasich tak me tata zabije,kamarad nekamarad,jsem staromodni?
Doplňuji:
pani LED,zadny pravek,jme prece jeste aspon duchem mlade

Nejlepší odpověď
ReHu

Nemusí jít vždy o sexuální partnerky. Vždyť ani nevíce, co mají v plánu, třeba celá partička lidí.
A… buďte ráda, že není sám a že má kolem sebe kamarádky a kamarády.

Další odpovědi
Jahoda

Určitě ne! Pro mě také každý den chodila moje parta. Jeden kluk z té party byl vždycky můj kámoš. Potom byl znějaký závod, kde jsem účinkovala já i on. A ejhle – kamarádi nás dali dohromady. Z kamaráda se stal můj nynější manžel 😁 Story jako z pohádky 🙂

U Vašeho syna to mohou být opravdu jen kamarádky. Možná se z jedné kamarádky stane přítelkyně Vašeho syna. 😉

Ale staromódní určitě nejste. Mým rodičům se to také moc nelíbilo, že pořád někde tajdám, takže nastaly pravidla. Prvně úkoly a pomoct v domácnosti a pak můžu jít ven. Moc se mi to nelíbilo, ale v pozdějším věku jsem pochopila, že to není naškodu. Kdyby totiž ty pravidla nenastaly a já bych nedělala úkoly, zhoršila bych se ve škole a o nějaké další škole bych si mohla nechat jen zdát 🙂

panenka

Nejste staromodní jen se o svého syna bojíte a chcete aby se měl dobře a aby nedopadl špatně.Není se v dnešní době a při dnešní mládeži čemu divit.Vy jste své dětství prožívala jinak a ted je to taky něco jiného sama mám 3 děti.Už i pro mou dceru která má 11 roků došlo 5 kluků jestli pude ven osobně jsem z toho byla v šoku své dceři jsem vše vysvětlila včetně toho jak se má chovat a protože vím že má dcera je rozumná tak si myslím že vý jak se chovat.
Můj manžel když viděl mezi dveřmi 5 kluků tak řekl ze srándy že si pořídí flintu aby své dcery a i syna uhlídal.

led

nie ste staromódna, ale asi sa slečny dohodli, že vás vyskúšajú aké máte pochopenie pre syna.
Bolo to síce dávno ešte v praveku, ale my sme tiež tak blbli.

kapka

Tak z nich vyberte tu Vám nejsympatičtější nebo nejbohatší, kontaktujte její rodiče a dohodněte termín svatby. Ona už si ho ohlídá, aby za ním nechodily ty další. 😁 Dělám si legraci. Jinak bych napsala zhruba to, co ReHu.

pondělí

JEN HO PODPORUJTE A AŤ MÁ HODNĚ DĚTÍ,JINAK NÁS PŘEVÁLCUJOU CIKÁNI,GADŽO MÁ PRŮMĚRNĚ 1.7 DÍTĚTE A CIKÁN 8.4...........