jsem snad proto špatná?

dnes se tady rozjela debata kterou jsem včera svu otázkou začala,nechci nebot nemám už sílu se tady o tom moc bavit jen pro vysvětlení bych ráda dodala pár drobností,o body mi nejde,jednak si za ně nic nekoupím,jednak mi za ně nikdo nic nedá,šlo mi jen o to proč některé mé otázky a hlavně dvě přemístili do rubriky zábava,první byla otázka na Shindlerův seznam,položila jsem jí do filmu,jelikož to byl film,asi špatně,na druhou jsem potřebovala poradit od lidí jež už byli v Osvětimi,zda je dobré vzít tam dítě určitého věku,dala jsem jí do cestování,opět byla v zábavě,je mi už naprosto jedno kde jaká otázka je,kdo jak na ní odpovídá,jak se komu co líbí a nelíbí,jen jsem položila jednu otázku,slušně a byl z toho vítr který tady rozpoutal divokou diskuzi o tom jak někdo převlíká kabát atd, to mě mrzí,nechtěla jsem se tady s nikým hádat jen znát názor,ovšem od některých uživatelů jsem za to a bohužel nejen já ale i jiní uživatelé schytali dost ledovou sprchu,uživatelům kteří souhlasili se stejným názorem jako já a pak za to byli skoro odsouzení se omlouvám,nechtěla jsem je tady na tomto servru dostat do takové situace,přejí všem pěkný a příjemný večer,především mnou nerušený

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já bych to zase tak nebral. Oni se prostě chtějí dohadovat a furt přednáší jen ty své body. Já nejen na body, ale i na ně kašlu a oni se utlučou sami. Ať si dávají ty svoje vědecké otázky na které málokdo odpovídá a je to.
Já si kazit náladu někým-nikým nenechám.
TY ŠPATNÁ NEJSI!

Další odpovědi
Jahoda

Také si to myslím.

Jelikož na mě někteří uživatelé zaútočili (nebudu jmenovat), rozhodla jsem se, že opět odejdu.

Změnu jsem chtěla, ale toto je změna hodně velká. Zřejmě je to o zvyku. Někdo mi píše, že chci jen body, jiný že furt měním názory ( o čemž já nemám ani potuchy)… Toto mě už vážné nebaví.

Většina otázek se přesouvá to kategorie „Názory“, i když tam nepatří (některé otázky uvedla Burak). V této kategorii odpovídají jen někteří. Zbytek ne, protože za to nejsou BODY. Nelze se v tom vyznat.

Po tom, co jsem si dnes přečetla a všichni mě mají za špatnou z toho důvodu, že mám rozdílný názor, než většina, odcházím.

A Vy ostatní, si to tady ošéfujte jak chcete. No, vlastně už nemusíte – ono se tak dávno stalo.

annas

I já jsem vyslovila svůj názor. Stále nechápu, není-li jedno, zda je otázka na hlavní straně nebo na straně jiné. Jediný rozdíl je v bodování. Je třeba, aby se uživatelé naučili rozlišovat, kdy jde o názor na určitý problém a kdy o vědomostní odpověď.

Buraku, nikdo na Vás neútočil, jen jsme někteří vyjádřili názor stejně jako Vy svůj. O typu otázek a o bodování jsme v minulosti spolu diskutovaly, ale nedospěly jsme ke shodě. Musíme se však smířit s tím, jak to vyřešili administrátoři.

Jsou jiní uživatelé, kteří mění názor. Jednou odpoví, že s přesunem otázek nesouhlasí a na druhý dotaz pak napíší, že to, že se otázky nebodují, vůbec nevadí.
To je mnohem horší…

kropitko

Nikdo neřekl, že jste špatná, jen jsem napsala svůj názor, že není normální napadat admina a autora těchto stránek. Pokud se Vám nelíbí, jak svoje stránky dělají, tak si založte svoje vlastní a uvidíte, že to není nic jednoduchého…

Ještě jste mi nikdo nevysvětlil, jaký je rozdíl, zda je otázka vpředu a nebo vzadu, Položíte otázku a prostě někdo odpoví a je podle mého úplně jedno,,kde ta otázka je,,
Doplňuji:
Miroslavest, to jsou Vaše body, je to jediný rozdíl, mezi novou kategorií a tou starou. Body,,,
Prostě majitel těchto stránek, se rozhodl, že přesně otázka na seznam a na Osvětim, je skutečně otázka na názor ostatních. Má to v pravidlech, tak si to přečtěte.
Můžete klidně nadávat, stejně jako když jsem tvrdila, že kodex se má dodržovat, tak je to tu zase, vy se prostě nechcete přizpůsobit, ale za to nemůžu ani já, ani Annas, ani admin atd,,,za to si můžete sami, že Vás nezajímají pravidla a nechcete se podle nich chovat.

aramah

To nemůžete udělat, neodcházejte!

annas

Jahodo, pletete si pojmy. Nikdo Vás nenapadl, jen několik z nás uvedlo, že měníte své názory – u otázky (nechce se mně hledat, kdo ji vložil) napíšete, že Vás přesuny do nové kategory se… Kropítce odpovíte, že Vás nevadí, když se v nové kategorii otázky nebodují.
Do této odpovědi jste uvedla, že nikdo v nové kategorii neodpovidá. Proč? Rovněž Vaše otázka Pijete punč, kterou admin. převedli, je opravdu názorová. Nějak jste nemohla pochopit rozdíl mezi názorem a odbornou odpovědí …
Takže uvádějte skutečnost a nezkreslujte fakta … Jediná jste v tomto směru určitě …

kropitko

Ještě by mě zajímalo, proč když Vám nejde o body, tak proč vkládáte otázku tam, kam nepatří??

1popelka1

Dovolím se vplést do diskuze, otázky na Schinledrův seznam jsem si nevšimla, nejsem tu pořád, takže jsem si ji vyhledala…
Je jedno jestli jde o vážný film (mimochodem, doporučuji přečíst si i knihu:-)) nebo komedii, když se ptám na názor, na to jak na mě film/knížka aj. působí jde o názor, proto si myslím, že by měla být tato otázka zařazena v nové rubrice.
Ale my se asi nikdy nepochopíme, protože jsem ta „špatná“, když se snažím dodržovat pravidla.
A už poněkolikáté opakuji, že kdyby mi šlo o body, i dříve bych odpovídala na kdejakou hovadinku (co vaříte k obědu apod), názor… na tyto otázky jsem většinou odpovídala, pokud jsem se vůbec zapojila, do diskuze. To si můžete sama zjistit z mého profilu.
A proto se mi naopak zdá, že uživatelé, kteří ač předtím tvrdili, že jim o body nejde, se najednou stavějí na zadní a nejsou schopni respektovat novou rubriku, kde si můžou „své“ otázky vkládat dál, ovšem bez bodů a proto vkládají své otázky neustále do na hlavní stránku… Možná to tak není, ale rozhodně to tak vypadá. Protože zaškrtnout kategorii je to nejmenší, ale pro některé zřejmě problém…
Vždyť kdyby se dodržovala pravidla, bylo by to úžasně přehledné – názory, ankety, blbinky apod. na jedné stránce a otázky, co někomu pomohou na stránce druhé…zdá se to být tak jednoduché.....

anonym

Kropítko omyl,nikdo vám nevysvětlil proč mi vadí že otázka je v rubrice tedy podle vás vzadu? přečtě te si znovu co jsem napsala a pokud to unovu neuvidíte tak vám to ráda zopakuji: Schindlerův seznam mi jednak nepříjde jako zábava,jednak je to film. a mimochodem váš dobrotivý admin který zřídil tyto stránky není uveden jako nezisková organizace,sned vám toto napoví a není třeba víc dodávat

kropitko

Když jste se tu registrovala, tak jste souhlasila s podmínkami serveru Odpovědi.cz, kde se kromě jiného píše, že si to tu mohou upravovat jak chtějí.

Dále, k vložení Vašich otázek, ohledně seznamu a Osvětimi,,,přečtěte si něco o nové kategorii Ankety a zábava

Kategorie Ankety a zábava je určena pro zadávání následujících typů otázek:
Ankety – anketní otázky s vlastními možnostmi odpovědí s grafickým zobrazením hlasování
Názor – otázky na názor ostatních uživatelů
Zábava a ostatní – otázky zábavného charakteru

Takže já tomu rozumím tak, že jste se ptala na názor ostatních uživatelů,což je patří do této kategorie....­..Názor – otázky na názor ostatních uživatelů

Je mi jedno, jestli majitel stránek je zisková, či nezisková organize.
Já jsem se na tyto stránky, stejně jako Vy registrovala s tím, že souhlasím s podmínkami serveru Odpovědi. cz.
Takže se snažím tyto pravidla dodržovat. Vy je dodržovat evidentně nechcete, je to Váš problém. Omlouvám se, že jsem se včera snažila upozornit na to,,že se tu chováte, jak nevím co. Řešíte něco s adminem, doporučujete majiteli stránek, aby admina vyhodil apod,,(Ne jen vy, mluvím o všech, komu se nelíbí nová pravidla na Odpovědích)

Jestli setrváte je jen na Vás, nikdo Vás nenutí odejít. Já jsem jen chtěla, aby si uživatelé uvědomili, že pravidla se změnila.

anonym

Annas prosím vás řekně te mi co z těch bodů máte? koupíte si za ně něco?ne, máte z nich lepší pocit? řekla bych že těžko když otevřete meil kde vás uráží, máte pocit že si vás tady váží? ne jen někteří,ostatní se do vás veřejně navážejí,šlo mi jen o to že mi opravdu film o kterém jsem psala nepřišel jako zábava,a měla jsem otázku i na třetí světovou,pokud to někomu jako odlehčení příjde,tak já mezi ně nepatřím

annas

Buraku, ještě jsem zapomněla poznamenat, že mně nejde o body. Opakuji po několikáté, kdyby mně o ně šlo, mohla jsem odpovídat na otázky z Miroslavovy noční linky. Ale zřejmě jiným jde o body, proč tedy nevloží některé otázky do nové rubriky?
Vůbec se už nebudu vyjadřovat.

annas

Buraku, kdyby mně šlo o body, odpovídala bych i na jiné otázky. Body jsem získala téměř po ročním působení… Vy jste se zlatou stala mnohem dříve. Ale na tom nezáleží. Opakuji, diskutovaly jsme spolu o typu otázek, ale neshodly jsme se.

Přece názor na film není zábava, ale jde o názor, ten může být třeba i na vážnou věc. Proč brát rubriku jako odlehčení?

To, že jiní na vážné dotazy odpovídají odlehčeně, je správné? Jsou jejich odpovědi pro mnohé přínosem?

Novou kategorii jsem nevymyslela, i když jsem ji přivítala.

annas

Ještě dodatek. Nemyslíte, že i zde platí lidská závist? Vzpomínám si na Kenyrtse, který byl kdysi první a byl rovněž všem trnem v oku. Odešel.

Všichni tvrdí, že nikomu nejde o body, proč se tedy nepřesunou tam, kde se body nedávají!!! Řada z nás se snaží dodržovat pravidla.

Každý je nahraditelný, ale v určité oblasti…

kropitko

Buraku, ale vždyť to právě s těmi body souvisí, vy nemůžete překousnout, že jsou nová pravidla, že se tyto otázky a odpovědi již bodovat nebudou.

Doporučuji si skutečně pořádně pročíst pravidla, než aby jste tu někoho urážela.
Jestli máte výhrady proti novým pravidlům, obraťte se na majitele těchto stránek. Já a ani Annas jsme nová pravidla nevymysleli, nerozhodli jsme, že dotazy na názor ostatních uživatelů se přeřadí do nové kategorie(nebo­dovací kategorie)