iwetax

Jsem snad náměsíčná?

Dnes jsem šla spát normálně v teplákach, tričku a mikině, pod hlavou jsem měla dva polštáře jeden malí a jeden velký.

Když jsem se ráno probudila tak malí polštář byl uprostřed místnosti a velký na zemi vedle postele. Byla jsem v tričku a mikinu jsem měla pod hlavou.
Chápete to? V noci jsem spala celou noc, ani jsem nic nepila. Vůbec to nechápu, nemam jít k doktoru?
Doplňuji:
Pro pobavení: S přítelem jsme dělali spolu. Po třech 12hodinovích směnách. Se mi zdál sen, že muj přítel udělal práci špatně a mistrová mi přišla vynadat. A já vstala z postele a šla za přítelem který hrál hry a začala mu nadávat , jaktože to udělal špatně, ať to jde opravit. A šla jsem si zas lehnout, přítel se prý nemohl dostat ze záchvatu smíchu. Já si na to vzpoměla až když jsem se probudila podruhý.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Možná jste dostala nějaký sen a začala rozhazovat věci kolem sebe. Tohle se mi také jednou stalo, ale potom se to už nikdy neopakovalo.. Dodnes také nevím čím to mohlo být… A ta mikina: třeba jste se v noci probudila horkem a mikinu si sundala. Sundání mikiny trvá pár vteřin a tak si to nemusíte pamatovat, zvlášť když jste se probudila ze spaní a potom zase usnula. Pokud by se toto opakovalo i tuto dnešní noc, doporučuji navštívit lékaře. Přeji mnoho štěstí. :)

Další odpovědi
mojitek

Tohle nemusi byt hned namesicnost.Proste Vam bylo horko,tak jste napul spanku udelala par automatickych pohybu..

bartt13

me se to take stava myslim ze to je kvuli namesnicnosti

infant

K doplnění: Přítelkyni se zdálo, že má plyšovou žirafu a půjčila mi jí. Já jí ale probudil, dříve než jsem jí tu žirafu ve snu vrátil. A ona jí potom chtěla. Zajímavá situace, protože já jsem samozřejmě o žádné žirafě nevěděl.

Jinak náměsíčnost tu nutně nemusí být. Člověk si spoustu věci při krátkém probuzení nepamatuje.

Zdroj: infant.blog.cz

misulinka

no ale muzs bejt v poho kdyz budes namesicna tak muzes chodit po skle a porezes se a taky chodit po strese a nic se ti nestane ale kdyz se plobudis budes mit dost velkej ploblem but spadne s trachny a neboo se porezes