Klára K.

Jsem snad blázen do křečků?

Mám doma 35 kečíků džungarských a chovám se k nim doslova jako k vlastním dětem. Jenom pro představu,každý den jim všem vařím výživná jídla (např. mírně opečený salátek s kolečkem bio párku), čtu jim pohádky na dobrou noc atd. Jsem šílená?

Nejlepší odpověď
www

Podle toho co jim vaříš, tak možná ano 😁.

Další odpovědi
anonym

Pokud vlastní děti nezanedbáváš a nekrmíš je jenom zrním,křečíkům sice moc dobře neděláš,ale budiž.Salám ani v kvalitě bio není pro křečíky zrovna nic moc zdravá potravina a cokoliv opečeného také…:D