coco

jsem sama doma,manžel s dcerou odjeli na 2 noci a já se bojím ve svým bytě.Co s tím?

Doplňuji:
Film jsem si pustila,vínečko nalila ale ty kámošky…jdou zítra do práce a ty co nejdou,jsou dáááleko.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Pozvat si kamarádku nebo pustit si pěkný film a zamčít se na 7 západů.
Doplňuji:
Tak pak už jedině nějakýho souseda,co je taky sám doma nebo jít spát!

Další odpovědi
hanulka11

jen si to užívej, já jsem taky dneska sama …já to miluji užívám si to protože dělám je to co já sama chci a užívám si to . Takže vzhůru do pohody
Doplňuji:
ty jsi ale ťulpas říkám, že si to užívám tak si to nebudu kazit

tuCZek

Samy doma? Kde? stavím se s flaškou a kondomama :)))

Drap

Pčijď k nám. Taky jsem sám doma a taky se asi bojím.

led

Pozrite si besedu (Máte slovo s M.Jilkovou) o DPH na ČT1 a budete sa báť budúcnosti a nie súčasnosti.

myšpulín

Já jsem taky sama doma a je to fajn, prostě pohoda, večer jen pro sebe 🙂 občas to neuškodí.

iceT

já když se bojím,tak si nechávám rozsvíceno,aspoň malinký světlo,taky se zamykám,ale než jdu spát tak si pustím film,u kterýho se nebudu bát,takže nějakou komedii a většinou usnu …

coco

led,ráda Vás vidímNa takové pořady už se nedívám,mám z toho deprese…

hanulka11

to já mám ještě v noci otevřený okno a bydlíme dole v přízemí a nebojím se …čeho?

coco

hanulko zlodějů!vy máte ale odvahu…