Máca 2

Jsem s přítelem 11let a náš sexuální život začíná rychle uvadat ikdyž se snažím přítel na sex snad ani nepomyslí

je mi 38 snad nejsem tak stará na lásku co stím mám dělat?Milujeme se tak jednou za 3 měsíce ale já už nemůžu dál předstírat,že se nic neděje už mám toho dost,jsem nervní a ani nevím jak si chlapa najít pokud on někoho má.Tvrdí že ne,ale přece se takto člověk nemůže změnit ze dne na den partner je stejně starý jako já.Mám dvě dcery z prvního manželství a nyní 6letého syna co mám dělat aby o mě začal mít opět zájem.

Nejlepší odpověď
kropitko

Původně,když jsem zahlédla Vaší otázku jedním okem,tak jsem chtěla napsat,že to bude tím horkem…

Jinak souhlasím s vagrou,může to být nějakými zdravotními problémy. Rozhodně to s přítelem proberte,nebojte se s ním o tom mluvit. Nebo třeba mu dáváte málo najevo,že ho chcete,těžko říct…nebo můžete navštívit společně poradnu,když nepomůže rozhovor..

Další odpovědi
vagra

Těch důvodů,může být víc.
Myslím,že jedním z významných důvodů,mohou být zdravotní potíže a s nimi spojené užívání léků.Vím,že obdobné problémy se hodně diskutují ve spojitosti s cukrovkou,nebo vysokým krevním tlakem.
Jinak doporučuji rozhovor s partnerem a následnou návštěvu lékaře sexuologa,protože důvod může být jiný.
Doplňuji:
Možná,že vina není na jeho straně.

Wareg

Souhlasím s Vagrou a Kropítkem, nicméně ještě doplním něco k Vaší obavě. Pokud je to „ze dne na den“, je docela možné, že může někoho mít. Doporučuju návštěvu sexuologa. Pokud bude vyloučena nemoc či zdravotní stav, asi bych se začal pídit po této možnosti. Ono se mi to dobře mele, ale myslím to zcela vážně, protože mluvím z vlastní zkušenosti.

atriplex

Je to běžný problém mnoha mužů, ale nemluví se o tom. U některých mužů a na věku rozhodně nezáleží, prostě odejde chuť na sex. A nemusí to být nemocí, léky nebo milenkou. Nic s tím neuděláte, musíte se přizpůsobit. Doporučuji pořídit si „uměláka“ a požádat manžela, aby vám to tímto nástrojem udělal. On nebude ve stresu, že „musí“, když nechce a vy budete v okamžicích rozkoše s ním. Léčit se to nedá. Někdy se doporučuje sex na veřejnosti, který je vysoce stimulativní, ale každý na to nemá.