dvacet22dva

Jsem prý v registru neplatičů. Ale nevím v kterém. Jak to zjistit?

Nikdy jsem nikde nic nezanedbal. Své závazky jsem si vždy plnil a plním včas a řádně. Proto mne zaskočila dnešní informace, že prý jsem evidován v nějakém registru neplatičů.

Nejlepší odpověď
www

Zkusil bych do Googla zadat slovo registr a k tomu jméno, příjmení. Potom stejným způsobem místo registr zadat slovo dlužníci.
Víc mne nenapadá.

Další odpovědi
Michal Kole

Jediná možnost je jednotlivé registry oslovit a bohužel i zaplatit za výpis a ne zrovna málo a ještě k tomu většinou písemnou formou a výpis vám přijde doporučeně a ještě musíte na poštu.

fcoop

Zkuste.
http://www.cen­tralniregistrdluz­niku.cz/verej­ny-registr-dluzniku.htm

pokazdejinak

nebo si zkuste nanečisto zažádat o nějakou půjčku v bance – oni si vás už prověří… a ideálně jim radši řekněte, že možná máte nějaký záznam, ale netušíte proč
pokud tu půjčku neschválí, měli by vám sdělit důvod, minimálně aspoň v kterém z registrů máte vroubek a pak už jedině ta žádost o výpis