Jsem povinnen jít zítra a v neděli do práce?

Dobrý den,
před cca dvěmi měsíci jsem dal v práci výpoveď, ale bohužel jsem to dal z "ruky do ruky". Výpovědní lhůta měla konečit 30.11, ale zamestnavatel mi minulí týden výpověď vrátil, že jí nebere a že jestli chci, že mi jí vezmě od 1.11, což by znamelo konec 30.1 2015. Ale já již byl přijat do nové práce a tam mám nastupovat 1.12. Vyřešil jsem to tak, že jsem mu dal výpověď dohodou k 30.11, když mi jí nepodepíše jsu na nemocenskou. Děláme střechy ve dvou, takže by byl nahraný. On teda podepsal a já chodil poctivě celý týden do práce i přes nemoc. O víkendu jsem se chtěl léčit, ale on mi oznámil, že zítra (sobota) jdeme do práce a samozřejmě i neděle a pondělí. Jsem povinnen jít zítra a v neděli do práce? Rád bych se pořádně vyléčil na příští týden, protože kdyby mě to složilo a já šel k doktoru, tak by to bral zřejmě ode mě jako podraz, že i přes ten podpis jsem se hodil marod. Děkuji
Zdroj: https://www.poradte.cz/…

Hlasujte v anketě

Odpovědi:

Bronzový

Jít do práce

jestli platí tak bych šel

Diskuze k otázce

Bronzový

Pepa25

Obdivuju lidi z poradte.cz, že se jim z vás podařilo po dalších dvou doplňujících otázkách vydoloval, jak to vlastně s vámi je ...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2413
Zlatý Drap 1486
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 490
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.