Jsem povinen na žádost policisty vystoupit z vozu?

Zastavil mě arogantní blbeček v uniformě, tak mě zajímá jestli jsem se zbytečně připravil o hrdost.díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

řidič je povinen uposlechnout pokynů policisty. Jinak já vystupuju, jinak se jedná z očí do očí a jinak z pozice vyššího. On na tebe kouká shora pokud sedíš.

Další odpovědi:

Bronzový

Jaký je rozdíl mezi arogantním blbečkem a nekompromisním policistou se dá vést debata (a asi s tím máme všichni své zkušenosti). Každopádně má policista právo vás vyzvat abyste vystoupil a vy pokud máte pocit že se k vám chová arogantně, tak si na něj můžete stěžovat.
Doplňuji:
taky se zdá, že máte trochu guláš v tom co je to hrdost. Hrdost na to že sedíte v autě je něco co asi chápete jen vy sám

Zlatý

Nevím kdo z vás je arogantnější !

Pokročilý

A chceš aby tě do příště z toho auta vydrápnul?Přesně nechápu o co jde...Zákon hovoří jasně-práva občanů a policistů taky.

Bronzový

Oldo škoda písma je to debilita.

Bronzový

Nedávno jsem s přáteli tohle řešil, došli jsme k názoru, že pokud nebude uniformovaný, vč. čepice, nemusím ho brát vůbec vážně. Ale s policajty bych se nehádal, jsou to idioti, kteří mohou napařit pokutu za každou pitomost..:)

Pokročilý

Slyšel jsem, že pokud tředa potřebuješ na WC, tak mu můžeš ujet :D .. Ale nevím, co je na tom pravda.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1812
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 657
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 388
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.